اطلاع رساني مناقصه ، مزايده و استعلام بهاء آرياتِندر
مناقصه چیست ؟

مناقصه چیست ؟

 

یکی از روش های مدرن امروزی برای خرید یا فروش اجناس ,خدمات ,یا کالا که همه خریداران مبلغ پیشنهادی خود را ارائه داده و بررسی ها در حضور آنها صورت می گیرد و در نهایت پیشنهاد با کمترین قیمت پذیرفته می شود .

انوع مناقصه عبارتند از :1- مناقصه یک مرحله ای 2- مناقصه دو مرحله ای .

البته در یک طبقه بندی دیگر مناقصات از جنبه نوع دعوت مناقصه گران به بو نوع عمومی و محدود و اختیاری دسته بندی می شود.در نوع عمومی خرید کالاها از طریق اعلان بین عموم مردم صورت می گیرد . در روش محدود که بین عده معدودی از اشخاص حقوقی یا حقیقی برگزار می شود.و در حالت اختیاری بهترین پیشنهاد دهنده چه حقیق باشد چه دولتی انتخاب می شود .

 

 

 

مزایده چیست؟

روش مزایده یکی از روش های است که برای انعقاد پیمان های عمومی است و در آن از طیق روزنامه های کشور یا روزنامه های رسمی کالاها یا خدمات برای فروش به رقابت گذاشه خواهند شد .و با شخصی قرارداد بسته خواهد شد که قیمت پیشنهادی آن بیشترین باشد .

 

مزایده به دو صورت است یا کتبی است یا حضوری

مزایده حضوری را حراج می گویند و اغلب در مواردی که زیاد مهم نیست و یه صورت فوری انجام می شود مزیت این روش کم بودن تشریفات و ساده بودن آن است .

مزایده کتبی با تشریفات خاص خود همراه است که درج آگهی و انتشار آن و سپس تشکیل کمیسیون از مراحل آن است و اغلب در معاملات مهم صورت می گیرد .

 

مزایای مناقصه و مزایده  چیست ؟

 بارزترین مزیتی که انجام مزایدان و مناقصات با خود به همراه دارند  این است که با این روش های میتوان به گزینه های خوبی برای خرید و فروش دست یافت  .به علاوه همه در برابر این خرید و فروش برابرند  البته یک نکته منفی یا عیبی که دارند جلب توجه به بیشتر سوی کیمت است تا کیفیت !

 

پیروزی و برد در مناقصه و تاثیر آن بر نحوه اجرا و کیفیت کارها!!

 

اغلب پیمانکارن نگرانی مهمی  از بابت برنده شدن در منقصات دولتی یا خصوصی دارند و این موضوع باعث می شود به جای در نظر گرفتن شرایط واقعی اجرا به برنده شدن فکر میکنند و با پیشنهاد های پایین در انتظار برنده شدن است و ممکن است در واقعیت برای انجام دچار مشکل شود یا کیفیت پروژه پایین بیاید .

 

در شهرداریها نعقاد قرارد ها  در سه حالت انجام می شود و به عنوان سپرده خوب انجام دادن کار ده درصد از پیمانکار دریافت می شود .

در ماده 13آیین نامه  مالی شهرداری برای مزایده آمده است اگر شهرداری مایل باشد اموال را چه منقول و چه غیر منقول اجاره بدهد یا بفروشد  باید حتما از روش مزایده این کار را بکند و نیازمند دریافت مجوز نیز در این زمینه می باشد .

برترین وبسایت مناقصات و مزایدت در کشور ایران کدام است ؟

در ایران وبسایت های زیادی وجود دارد که در زینه مزایده و مناقصه فعالیت می کنند اما نکته مهم که باید در نظر گرفت تجربه ,اعتبار و ازشمندی وبسایت و متعهد بودن صاحبان آن است .ما به شما وبسایت آریاتندر را معرفی میکنیم که یکی از برترین و معتبرترین وبسایت های مناقصه و مزایده در ایران است .

 

مرکز اطلاع رسانی اخبار مناقصه ها و مزایده های ایران

 

حضور و مشارکت در مناقصه ها و مزایده ها ، می تواند فرصتی استثنایی برای پیشرفت و تثبیت فعالیت های رو به رشد یک سازمان محسوب شود ، در صورتی که اطلاعات مربوط به برگزاری آنها بطور کامل و در زمان مناسب در اختیار مدیران ذیربط قرار گرفته شود تا بتوانند فرصت های بالقوه پیرامون کسب و کار خود را به فرصت های بالفعل و طلایی تبدیل نمایند .

شرکت آریاتندر با سابقه بیش از ده سال فعالیت در عرصه اطلاع رسانی اخبار مناقصه ها و مزایده ها توانسته است با بهره گیری از نوین ترین روش های نرم افزاری و استفاده از سیستم های جدید اطلاع رسانی و همکاری با کارشناسان مجرب و متعهد ، جامع ترین بانک اطلاعات آگهی های مناقصه و مزایده را در اختیار بنگاه های اقتصادی بزرگ و کوچک در سراسر کشور قرار دهد .

 

منابع دریافت اطلاعات ؛

بطور میانگین ، روزانه 400 الی 500 عنوان آگهی مناقصه و مزایده در سطح کشور در قالب منابع ذیل منتشر می شود :

 

78 عنوان روزنامه های کثیرالانتشار استان تهران .

135 عنوان روزنامه ، هفته نامه و دو هفته نامه های منتشر شده در مراکز استانی یا شهرستانها .

17 عنوان وب سایت های دولتی که مرجع اطلاع رسانی تخصصی می باشند .

1493 عنوان وب سایت رسمی شرکت های برگزارکننده مناقصه و مزایده .

62 شرکت برگزار کننده مناقصه و مزایده که قرارداد رسمی با شرکت آریاتندر جهت اعلام آگهی های عمومی و محدود خود دارند .

دریافت و ارسال اسناد آگهی ها ؛

شرکت آریاتندر در گستره فعالیت خدمات اطلاع رسانی خود و در راستای تسریع در روند کاری کاربران محترم ، با ایجاد نمایندگی های مستقیم در سراسر استانهای کشور ، این امکان را فراهم ساخته است تا متقاضیان شرکت در مناقصه ها و مزایده ها بدون نیاز به مراجعه حضوری در مکان شرکتهای برگزارکننده ، پس از اعلام به مجموعه آریاتندر ، اسناد آگهی های انتخابی خود را دریافت نموده و مدارک تکمیل شده و پاکات نهایی را در زمان مناسب به برگزارکنندگان آگهی ها ارجاع نمایند .

 

برتری های مجموعه آریاتندر ؛

1. شرکت آریاتندر با تفاضل بیش از 90 – 70 آگهی در روز نسبت به سایر همکاران خود ، بزرگ ترین و جامع ترین بانک اطلاعات آگهی های مناقصه و مزایده را در اختیار دارد .

2. با توجه به حضور دائمی نمایندگان شرکت آریاتندر در تمامی مراکز استانهای کشور ، تمامی جراید محلی شامل روزنامه ها ، هفته نامه ها و دوهفته نامه های انتشار یافته در سراسر شهرستانها در دسترس این مجموعه بوده و آگهی های انتشار یافته بصورت روزانه در اختیار کاربران قرار داده میشود .

3. در تمامی سرویس های اطلاع رسانی آریاتندر ، نام کاربری و رمز عبور در سایت www.AriaTender.com برای تمامی کاربران فعال می گردد که با توجه به آزاد بودن نمایش کلیه دسته بندی های مناقصه و مزایده در سایت ، این امکان برای مشاهده کنندگان وجود دارد که آگهی های مختلفی را با دسته بندی های متفاوتی مشاهده نمایند .

4. کاربران شرکت آریاتندر می توانند تا سه آدرس ایمیل جهت دریافت اطلاعات روزانه خود معرفی نمایند .

5. کاربران شرکت آریاتندر می توانند در صفحه پیمانکاران و شرکتهای سایت ، مشخصات فعالیتی مجموعه خود را بصورت رایگان وارد کرده و برای عموم به نمایش بگذارند .

6. در سایت AriaTender.com و ایمیل های ارسالی عکس آگهی های انتشار یافته بصورت اسکن شده قابل نمایش می باشد .

7. در سایت AriaTender.com و ایمیل ها و فکس های ارسالی ، نرخ های ارز ، فلزات ، طلا و سکه روزانه ارسال می گردد .

 

خواهشمند است جهت کسب اطلاعات بیشتر با شرکت آریاتندر تماس حاصل فرمائید ؛

تلفن : 18 91 10 88 – 16 91 10 88 – 14 91 10 88 ( 21 98+ )

فکس : 50 95 10 88 – 35 25 10 88 ( 21 98+ )

ایمیل : mail@ariatender.com

 

(0) نظر
برچسب ها : مناقصه-مزایده-سایت مناقصه-مناقصات
مفهوم مزایده و مناقصه

 مفهوم مزایده و مناقصه

اگر بخواهیم معنا و مفهوم لغوی کلمه ی مناقصه را توضیح دهیم گفته می شود که مناقصه به معنای کم کردن و یا در مفهوم واضح تر به معنای کم کردن قیمت یک چیز خاص می باشد و در انگلیسی با نام Tender و یا Bidding شناخته می شود.

در واقع مناقصه یک رقابت است که در آن طرفین اسناد  مناقصات  را مورد برسی قرار می دهند و قیمتی را بر اساس برسی ها اعلام می نمایند.طی این عملیات شرکتی که کمترین قیمت را پیشنهاد می دهد برنده ی مناقصه است و تعهداتی که در موضوع معامله اعلام شده به آن واگذار می شود.

مناقصه گر کیست؟ مناقصه  گر نیز فردی است که اسناد مناقصه را دریافت می کد و پس از تحقیق و مطالعه مبلغ مورد نظر را پیشنهاد می دهد.مناقصه گذار نیز آن مرکز و یا ارگانی است که وظیفه ی برگزاری مناقصه را بر عهده دارند.این مراکز می تواند مراکزی مانند وزارتخانه ها و موسسات دولتی و یا غیر دولتی و قوای سه گانه و... باشد.

 

معمولا تمامی مراحل انجام مناقصه در یک سند زمانبندی می شود و برای انجام هر کدام از این مرحله ها مهلتی تعیین می شود که به این سند برنامه ی زمانبندی مناقصه می گویند.

همانطور که گفته شد در مناقصه اسنادی وجود دارد که معمولا برای تعیین مبلغ مورد نظر این اسناد مورد برسی قرار گرفته می شود اما این استاد شامل چه قسمت هایی می باشد؟

·         اولین قسمت شامل یک دعوت نامه است که شرکت مذکوررا به شرکت در مناقصه دعوت می نماید.در واقع این دعوت نامه شامل مدارک و تعهدات و همچنین سریرگهایی برای ضمانت است که شرکت برگزار کننده ی مناقصه آن را متذکر شده است.

·         برگه ی پیشنهادی برای مناقصه که یک مدرک است که از طرف مناقصه گر تکمیل می شود و در آن مناقصه گر یک پیشنهاد برای کارها می دهد و آن را امضاء می کند.

یکی از مهمترین دلایلی که موجب می شود شرکت های بزرگ و کوچک دولتی ویا خصوصی برای شرکت در یک مزایده ترغیب شوند مزایایی که است که شرکت در این مناقصات برای آن ها دارد.

مزایده چیست؟

مزایده نیز یک نوع معامله است که در آن فروشنده مبلغی که برای فروش کالای خود در نظر گرفته است را اعلام می نماید و بعد از آن خریداران دیگری که در مزایده حضور دارند اگر تمایل داشته باشند مبلغی بیشتر از مبلغ اعلام شده اعلام می کنند و در نهایت فردی که بیشترین قیمت را پیشنهاد می دهد برنده ی مزایده اعلام می شود.

اگر آن کالا و یا ملک و یا جنسی مطابق با نظر دادگستری و برای اجرای احکام به مزایده گذاشته شده باشد ابتدا توسط دادگستری به عنوان قیمت پایه قیمت گذاری می شود و خریداران می توانند برای در اختیار گرفتن آن مورد مبالغ پیشنهادی خود را اعلام نمایند.

اگر در مرحله ی اول برگزاری مزایده محصول به فروش نرسد برای بار دوم و سوم نیز تکرار می گردد و یا در صورت لزوم و با دستور دادگستری جنس دیگری از آن فرد توقیف می شود و مورد مزایده قرار می گیرد.

تفاوت مناقصه ها و مزایده ها؟؟همانگونه که گفتیم مناقصه به معنای کم کردن قیمت چیزی است و مزایده نقطه ی مقابل این مفهوم می باشد زیرا در انجام مناقصات شرکتی که کمترین مبلغ را پیشنهاد بدهد برنده ی مناقصه می شود.

جدیدترین اخبار مربوط به برگزاری مناقصات و مزایدات در کشور را می توانید در سایت آریا تندر برترین سایت مناقصه  بیابید.

 

 

 

(0) نظر
برچسب ها :مزایده-مناقصه-سایت مناقصه-مناقصات
مناقصات ایران ، تاریخ 1396/10/03

فهرست عناوین مناقصه های روز یکشنبه مورخ 1396/10/03


 1. مناقصه بهینه سازی فیدرهای ۲۰ کیلوولت
 2. مناقصه احداث فونداسیون ٬ نصب برجهای مشبک فلزی و ۰۰۰ خط ۶۳ کیلوولت دومداره میانه -کاغذکنان
 3. مناقصه خرید ۲۳۰۰۰ دستگاه کنتور تکفاز دیجیتال چند تعرفه و ۱۹۰۰۰ عدد قاب کنتور تکفاز دیجیتال چند تعرفه
 4. مناقصه طرح آبرسانی نیل شهر اجرای خط انتقال از چاه جدید تا مخزن ذخیره
 5. مناقصه تعریض و زیرسازی و آسفالت راههای روستایی شمال شرق استان تهران
 6. مناقصه تعمیرات پل کمربندی شرقی و پل بحره
 7. مناقصه محوطه سازی ناحیه فلر پالایشگاه ششم مجتمع گاز پارس جنوبی
 8. مناقصه واگذاری خدمات قایقرانی واقع در دریاچه پارک حاشیه زاینده رود به صورت اجاره یک ساله
 9. مناقصه خرید الکتروپمپ شناور
 10. مناقصه حفاری ٬لایه روبی ٬ آند گذاری و راه اندازی چاههای حفاظت کاتدیک منطقه ۸ گازرسانی تهران
 11. مناقصه تهیه وطبخ وتوزیع غذای بیمارستان شهید بهشتی آبادان
 12. مناقصه تعریض و زیر سازی و آسفالت راههای روستایی غرب و شمال غرب استان تهران
 13. مناقصه احداث و تکمیل ۵ باب ساختمان مخابرات در شهرک ها و نواحی صنعتی استان
 14. مناقصه تگمیل قسمتی از موزه منطقه ای هگمتانه
 15. مناقصه انجام عملیات سفت کاری،ضدحریق و تاسیسات زیربنایی هتل پردیس کیش
 16. مناقصه اجرای عملیات اصلاح پیچ و تقاطع در محورهای حوزه همدان (پیچ مرادبلاغی در محور ملایر و پیچ کارخانه شیشه در محور تهران و ژیچ قهاوند-دشته)
 17. مناقصه اجرای عملیات اصلاح قوس حادثه خیز ، بعد از تقاطع قره تگینی در محور جوکار- خردمند
 18. مناقصه پروژه احداث ایستگاه پمپاژ طرح فاضلاب سورچه سیاه بوم
 19. مناقصه مناقصه عمومی دومرحله ای شماره۳۴/۹۶ موضوع پوشش دهی مخزن ME-۲۱۲۱ -V۲B,VB۳
 20. مناقصه لایروبی و شستشو و مراقبت از مخازن آب تبریز و راهبری ماشین آلات سنگین و سبک

(0) نظر
برچسب ها :
مزایدات ایران ، تاریخ 1396/10/03
 1. مزایده واگذاری تعداد چنددستگاه خودرو سواری و وانت
 2. مزایده بازسازی و تجهیز کافی شاپ پارک جهان نما به مساحت حدود 50 مترمربع با قیمت پایه ماهیانه 22.000.000 ریال واقع در اتوبان تهران - کرج - روبروی کیک درنا بوستان جهان نما بمدت سه سال
 3. مزایده اجاره یک باب بوفه مواد خوراکی در محل رستوران مجتمع خود واقع در غنی آباد شهرری
 4. مزایده بهره برداری از سازه های تبلیغات موجود در مجموعه برج میلاد تهران
 5. مزایده فروش بشکه های دست دوم پالایشگاه خود
 6. مزایده فروش اقلام مازاد و ضایعاتی
 7. مزایده فروش مقدار حدودا 156 تن مواد حاصل از بوجاری بذور گندم خود
 8. مزایده فروش املاک در 8 ردیف با شرح ملک مسکونی ـ آپارتمان ـ مسکونی تجاری
 9. مزایده فروش 370 تن از ورق های مازاد خود : --- ورق های اسیدشویی و گرم، کرده 502 ضخامت 10 میلیمتر 346 تن--- پروفیل بچه رینگ 8-20 مقدار 1646 شاخه
 10. مزایده اجاره کارگاه دانه بندی شن و ماسه به مساحت عرصه 23407 مترمربع دارای حدود 200 مترمربع اعیان و یک حلقه چاه آب دو اینچ برق سه فاز با تابولی آن، نوارنقاله، سرند و کوبیک با قیمت پایه اجاره ماهیانه 58.000.000 ریال
 11. مزایده فروش یک قطعه زمین واقع در زرندیه آسیابک خیابان محتشم کاشانی
 12. مزایده فروش دام های خود : تعداد 50 راس گاو کشتارگاهی ـ تعداد 300 راس گوساله نر شیرخوار تعداد 5 راس در واد ایوان غرب استان ایلام ـ تعداد 60 راس گوساله قطع شیر ـ تعداد 12 راس تلیسه غیرباردار ـ تعداد 100 راس گوساله ماده
 13. مزایده اجاره دادن سالن ورزشی غدیر و سالن اسکواش پارک ارکیده واقع در شهر حمیدیا
 14. مزایده پلاک ثبتی به مساحت 22348/85 متر مربع با کاربری سدرخانه (پاک و بسته بندی حبوبات ، خشکبار و ادویه جات)
 15. مزایده فروش یک دستگاه خودرو وانت دو کابین پاژن v6
 16. مزایده فروش اجناس خود در 6 ردیف شامل کانتینر - کانکس فلزی دو اتاقه
 17. مزایده اجاره سالن تکثیر پایین دست به مساحت 2400 متر مربع به ابعاد 40*60 دارای 175 استخر بتونی به ابعاد 2/5 * 2/5 و 33 استخر بتونی به ابعاد 1/5*1/5
 18. مزایده فروش خودروی کامیونت زباله کش مدل 1384
 19. مزایده فروش دو دستگاه اتوبوس شامل بنز ایران خودرو دیزل
 20. مزایده واگذاری مغازه های مجتمع تجاری تفریحی نگین واقع در بندر ماهشهر ـ خیابان طالقانی روبروی سازمان آتش نشانی به صورت اجاره
 21. مزایده واگذاری بهره برداری از اماکن تجاری ، خدماتی و پارکینگ وسائط نقلیه مسافری در فرودگاه گرگان
 22. مزایده حراج لوازم و تجهیزات اسقاط و مازاد بر نیاز خود شامل تجهیزات پزشکی، اداری، کامپیوتر و ضایعات
 23. مزایده واگذاری تعدادی خودرو شامل اتوبوس سپهرمان مدل 1387 - مینی بوس هیوندا مدل 1388 - پژو GLX405 مدل 1388 و 1387 - وانت نیسان مدل 1374 و وانت مزدا مدل 1383
 24. مزایده فروش حدود 120 تن انواع ماهی پرورشی (کپور- آمور- فیتوفاک و بیگهد) آببندان شماره 3 (آببندان غرب مزرعه)
 25. مزایده فروش 50 رأس جوانه پروار هلشتاین با وزن بالای 600 کیلوگرم خود
 26. مزایده دو واحد اقامتی خود را واقع در مشهد با مساحت 72/65 و 57/59
 27. مزایده اصلاحیه : واگذاری احداث و امتیاز واگذاری سرقفلی تعدادی از غرف و دو واحد بانک نیم فازدوم میدان الغدیر اهواز در 6 ردیف
 28. مزایده ملک تجاری خود واقع در رشت به متراژ 2129/25 متر مربع
 29. مزایده فروش یک قطعه زمین با کاربری پارکینگ به مساحت 5430/62 مترمربع واقع در میدان آیت اله طالقانی
 30. مزایده واگذاری یک قطعه زمین محصور به متراژ حدود 4/720 مترمربع متعلق به شرکت برقمنطقه ای تهران که داخل محوطه موصوف 1/280 مترمربع انبار و سوله و 22 مترمربع اتاق نگهبانی می باشد ...
 31. مزایده فروش دو دستگاه خودروی سواری خود
 32. مزایده واگذاری فرآیند مراحل پذیرش اسقاط و مونتاژ خودروهای معرفی شده از طرف شرکتهای فعال در زمینه اسقاط خودروهای فرسوده به مدت دو سال
 33. مزایده واگذاری بهره برداری از بوفه و غرفه های سازمان به مدت یک سال به صورت اجاره
 34. مزایده فروش حدود 60 تن سیم مسی اسقاط
 35. مزایده فروش حدود 72 تن سیم مسی نو نمره 16
 36. مزایده واگذاری تعدادی از قطعات شهرداری قزوین (لوازم خانگی پارس فاز 3 )
 37. مزایده واگذاری زمین مزروعی به مساحت 16 هکتار واقع در جهادآباد جنب کمربندی دارلکبمدت سه سال به صورت اجاره مبلغ اجاره سال اول 77 میلیون تومان ---- محل کتابفروشی دانشجویی واقع در خیابان جنب دانشگاه با قیمت ایه اجاره ماهیانه 4میلیون ریال
 38. مزایده واگذاری امور مربوط به تفکیکی از مبدا منطقه ملارد و شرق آسیاب
 39. مزایده فروش دو دستگاه خودرو شامل پژو GLX405
 40. مزایده 9002/960 : فروش 7 دستگاه خودرو و تجهیزات کارگاهی شرکت برق منطقه ای اصفهان (شامل بیل مکانیکی ، تراکتور ، لیفتراک ، برف روب و .. --- 9003/960: فروش اجناس مازاد و متفرقه انبار اسلام آباد و بختیار درشت در 2 گروه شامل انواع رله ، مقاومت ، متعلقات تجهیزات برقی - پیچ و مهره گالوانیزه ، لوله های فولادی و پی وی سی و ...
 41. مزایده بهره برداری از جایگاه CNG واقع در بر بلوار شهدا (عزت آباد) بمدت یکسال بهصورت استیجاری با اجاره ماهیانه 270.000.000 ریال
 42. مزایده فروش انواع موتورسیکلت اوراقی
 43. مزایده فروش تعدادی کشنده فاو - لودر 500 کوماتسو - مینی بوس آرین - وانت مزدا دو کابین و تک کابین - پژو 405
 44. مزایده فروش بالغ بر 13000 قلم از اموال فنی اسقاطی و از رده خارج خو شامل : تجهیزات صوتی، تصویری، الکترونیکی، ماشین آلات ، تجهیزات اطفاء حریق ، وسایل سرمایشی، ابزارآلات و تجهیزات مکانیکی و ... به صورت یکجا اشخاص حقیقی/ حقوقی
 45. مزایده واگذاری استخر کانون پردیس به صورت اجاره به مدت یکسال
 46. مزایده بهره برداری و اجاره مکانهای زیر : -- بهره برداری از غرفه آرایشی، بهداشتیو ادکلن ایستگاه تهران --- بهره برداری از غرفه تنقلات ایستگاه ورامین
 47. مزایده فروش ملک تجاری اداری با متراژ عرصه 1260 متر مربع و اداری مفید 2300 متر و تجاری 200 متر در محدوده بلوار میرداماد
 48. مزایده اجاره پارکینگ موتورسیکلت وحدت به مدت یک سال به شرکت واجد الشرایط
 49. مزایده واگذاری بهره برداری خط اتوبوسرانی پردیس به مقصد تهران (متروی فرهنگسرای اشراق و بالعکس) به بخش خصوصی
 50. مزایده واگذاری 144 متر مربع زمین با 8 متر بر در بلوار جمهوری اسلامی با تراکم 300 درصد تراکم تجاری و پروانه ساخت
 51. مزایده اجاره زمین و کارگاه تولید بتن به مساحت 4000 مترمربع عرصه با اعیان و مستحدثات منصوب در آن واقع در ایستگاه راه آهن شهر ری
 52. مزایده انجام امور تبلیغاتی تعداد 4 محل عرشه پل بتنی و فلزی سطح شهر کرمانشاه : ضلع غربی و شرقی عرشصه پل بتنی ـ ضلع شمالی و جنوبی عرشه پل فلزی ـ ضلع غربی و شرقی عرشه پل فلزی ـ ضلع شمالی و جنوبی عرشه پل
 53. مزایده فروش 10 دستگاه موتور پمپ آب (موتور پمپ 6 اینچ 8 دستگاه و موتور پمپ 4 اینچ 2 دستگاه)
 54. مزایده فروش بخشی از اموال غیرمنقول خود در 10 ردیف با کاربری مغازه - زمین - آپارتمان - خانه ویلایی
 55. مزایده ارزیابی کیفی پیمانکاران جهت طرح تفکیک زباله از مبداء و فروش زباله خشک شهر بابلسر
 56. مزایده فروش تعداد 11 رقبه املاک تملیکی خود
 57. مزایده واگذاری مکان چاپ و تکثیر خود
 58. مزایده واگذاری ماشین آلات برف روبی زمستانه خود
 59. مزایده فروش مقدار تقریبی و سالانه 8000 تن ماده شیمیایی waste liquid واحد وینیل کلراید مجتمع پتروشیمی بندر امام
 60. مزایده فروش عمارت تاریخی ناصرالدین میرزا واقع در تهران خیابان صوراسرافیل کوچه ناصرالدین میرزا پلاک 16 به مساحت 918 و اعیان 901 مترمربع
 61. مزایده فروش پسماند کوره
 62. مزایده فروش شمش و لوله مسی اسقاطی مستعمل و خارج از رده
 63. مزایده فروش مرکز تلفن گوشی موبایل منبع تغذیه تلفن رئیس به منشی فاکس و اپراتور خودکار 4 کاناله دیجیترون
 64. مزایده فروش ادوات کشاورزی مستعمل و خارج از رده و اسقاطی در 14 ردیف شامل تراکتور- دیسک - بیلر - علف چین - مرزکش - بذرپاش - یونجه برگردان - مته - تیغه وبیل - - پنجه گازی - ادوات خاک ورزی - سایر اقلام
 65. مزایده واگذاری املاک به صورت نقد و اقساط شامل 2 قطعه زمین با کاربری تجاری - 19 قطعه زمین با کاربری مسکونی - 1 واحد تجاری - 1 باب منزل مسکونی
 66. مزایده واگذاری تبلیغات در سطح شهر به مدت یکسال
 67. مزایده اجاره قسمتی از فضای پارک جنگلی جهت نصب دستگاه یوری مانجی با قیمت پایه اجاره ماهیانه 5 میلیون ریال
 68. مزایده سهمالارث ورشکسته از سرقفلی یک باب منزل مسکونی : منزل مسکونی دارای پلاک ثبتی 3083/2 با مساحت 220 متر مربع عرصه و 224 متر مربع اعیانی
 69. مزایده واگذاری یکباب مغازه نانوایی واقع در خیابان پاسداران نبش کوچه بهزیستی با قیمت پایه اجاره بهاء ماهیانه 19 میلیون ریال
 70. مزایده واگذاری حفظ و نگهداری کلیه ابنیه فنی، ساختمان و تاسیسات و خدمات ترمینال مسافربری شهرداری بهبهان با اجاره بها ماهیانه 250.000.000 ریال
 71. مزایده اجاره محل بوفه بیمارستان برای مدت یکسال
 72. مزایده واگذاری غرفه عینک سازی به بخش خصوصی
 73. مزایده فروش املاک در 6 ردیف با کاربری تجاری ـ ساختان تجاری اداری ـ مسکونی ویلایی ـ زمین
 74. مزایده واگذاری واحد آزمایشگاه مرکز آموزشی درمانی ابن سینا به صورت اجاره
 75. مزایده فروش ششدانگ اعیانی یک دستگاه ساختمان تجاری اداری مسکونی و انباری به مساحت 234/90 مترمربع و 403 مترمربع اعیان واقع در شهرستان خدابنده
 76. مزایده فروش اموال غیر منقول در 2 ردیف زمین به متراژ 146/5 مترمربع ---- یک قطعه زمین به متراژ 224 مترمربع
 77. مزایده فروش 3 دستگاه انواع خودروهای خود شامل مزدا - پژو پارس - مزدا
 78. مزایده اجاره یک باب مغازه عرصه و اعیان وقف از موقوفه منصور خواجه واقع در خیاباندانشگاه جنب دانشگاه آزاد اسلامی به شماره پلاک 4151 فرعی از 400 فرعی
 79. مزایده واگذاری امور مربوط به مدیریت، حفظ، نگهداری و بهره برداری از جایگاه گاز فشرده طبیعی CNG بسیج در بلوار بسیج به مدت یک سال به صورت استیجاری به بخشخصوصی
 80. مزایده واگذاری بوفه بیمارستان
 81. مزایده فروش ماشین آلات بعضا مستعمل جهت تولید پانل - یک دستگاه بچینگ و سایر ماشین آلات مستعمل
 82. مزایده فروش یک واحد کارخانه صنعتی با مساحت عرصه 2250 مترمربع در قم کیلومتر 42 جاده جعفریه
 83. مزایده فروش اقلام مشروحه مازاد در حد نو : فیلم خام پلی اتیلن
 84. مزایده فروش خودروهای مازاد
 85. مزایده فروش املاک در 3 ردیف با کاربری مسکونی و صنعتی در بجنورد
 86. مزایده اجاره یک قطعه زمین با ساختمان نیمه کاره خود واقع در بولوار ابوذر غفاری (شیخ علی چوپان) جنب پست شهدا
 87. مزایده فروش چهار دستگاه وسائط نقلیه موتوری شامل وانت مزدا 1600 - پیکان - پژو 405 - موتورسیکلت سیستم اسرا CDI 125
 88. مزایده اجاره برخی از املاک : اجاره بخشی از اردوگاه ـ زمین چمن فوتبال باشگاه امام علی ـ سالن کوچک و سرپوشیده باشگاه امام علی
 89. مزایده اجاره بدون اخذ سرقفلی: محل استقرار دستگاه ترامپولین واقع در بوستان خلدبرین با تضمین 90 میلیون ریال --- محل استقرار دستگاه بادی با تضمین 200میلیون ریال
 90. مزایده فروش سه قطعه زمین : قطعه یک به مساحت 2000 مترمربع فاقد کاربری شهری ، قطعه دو به مساحت 293 مترمربع با کاربری مسکونی و قطعه سه با مساحت 166 مترمربع
 91. مزایده واگذاری محصول نارنج مجموعه باغ عفیف آباد
 92. مزایده فروش ملک با پلاک ثبتی 61/207 ، عرصه 50000 مترمربع در شهرستان حاجی آباد روستای سیرئیه ، قطعه زمینی نیمه محصور دارای ابنیه
 93. مزایده فروش وسایل اسقاطی ویلاهای خود از طریق مناقصه شامل مبل ، صندلی ، یخچال ، تلویزیون ، در و پنجره آلومینیومی و آهن آلات
 94. مزایده اجاره ایستگاه تاکسی پارکسوار امیری- فیه
 95. مزایده بهره برداری تبلیغاتی بر روی پیکره های تبلیغاتی در دو ردیف به شرح دو عدد تابلوهای منصوب بر روی پل عابر پیاده - 9 عدد تابلوهای تبلیغاتی بر روی تابلوهای تبلیغاتی موجود در سطح شهر
 96. مزایده فروش باتری بزرگ ـ گوشی دیجیتال ـ مرکز تلفن NEax ـ باتری شارژ
 97. مزایده واگذاری امور بازار هفتگی شهر با قیمت ماهیانه 6 میلیون تومان
 98. مزایده بهره برداری از غرف بازارچه گلستان شمالی واقع در بولوار گلستان شمالی: غرفه میوه و تره بار واقع در بولوار گلستان شمالی بازارچه گلستان شمالی ---غرفه سوپرمارکت واقع در بولوار گلستان شمالی بازارچه گلستان شمالی
 99. مزایده اجاره واحدهای مسکونی - تجاری در 6 ردیف
 100. مزایده فروش املاک مازاد و تملیکی بانک در 12 ردیف
 101. مزایده فروش تعدادی از املاک مازاد خود در 147 ردیف با کاربری صنعتی - کارگاه - مسکونی - کشاورزی - مزروعی - مسکونی - اداری - ورزشی - زمین - دامداری - تجاری - باغ - اداری - بانک - انبار ...
 102. مزایده واگذاری به مدت یکسال در 11 ردیف اماکن تفریحی گردشگری
 103. مزایده واگذاری کلاس های مازاد خود جهت راه اندازی کلاس های پیش دبستانی - غیردولتی به صورت اجاره
 104. مزایده یک واحد آپارتمان اداری یا مطب به مساحت 125 متر مربع
 105. مزایده واگذاری اماکن ورزشی به صورت اجاره در 38 ردیف شامل سالن کشتی - سالن ورزشی- استخر - سالن کونگ فو - زورخانه - سالن تختی - مجموعه ورزشی - زمین چمن -سالن کاراته -
 106. مزایده فروش املاک مازاد و تملیکی در 3 ردیف با کاربری مسکونی
 107. مزایده فروش منزل سازمانی شهرستان دزفول خیبان مفتح با پلاک ثبتی 9.19127 با اعیان 146 متر مربع و عرصه 205.43 متر
 108. مزایده فروش ادوات کشاورزی مستعمل و خارج از رده و اسقاطی در 14 ردیف شامل تراکتور- دیسک - بیلر - علف چین - مرزکش - بذرپاش - یونجه برگردان - مته - تیغه وبیل - - پنجه گازی - ادوات خاک ورزی - سایر اقلام
 109. مزایده فروش املاک در 54 ردیف با کاربری مسکونی، مزروعی، تجاری، کشتارگاه مرغ، گلخانه، باغ، پمپ بنزین، گاوداری، زمین، هتل نیمه کاره
 110. مزایده مزایده کالا - خودرو و املاک: اموال منقول 204 - پیشنهاد تا 1396/10/04---- اموال غیرمنقول 1075 - پیشنهاد تا 1396/11/02
(0) نظر
برچسب ها :
استعلام بهاء ایران ، تاریخ 1396/10/03
فهرست عناوین استعلام قیمت های روز یکشنبه مورخ
 1. استعلام قیمت 539-2821 : تامین فیلتر هوا جهت نصب روی بشکه روغن 200 لیتری--- 540-2829 : اینزرت لبه حمله LE و TE نازل مرحله اول توربین گاز
 2. استعلام قیمت اتصال عایقی
 3. استعلام قیمت 139-3996: خرید اسید سولفوریک و سود مایع --- 73-141: خرید دتکتور آلتراسونیک
 4. استعلام قیمت اقلام برقی زیمنس PARTS FOR SIEMENS ELEC.MOTOR
 5. استعلام قیمت خرید 10 عدد ولو جرج فیشر
 6. استعلام قیمت SPARE PART FOR F &G SYSTEM
 7. استعلام قیمت UNDERGROUND CASTING MOULD - SHIRINKABLE TUBE - WIRING DUCT-CABLE GLAND GLAND - TERMINAL BLOCKS
 8. استعلام قیمت خرید 10000 تن فرومنگنزپرکربن
 9. استعلام قیمت اصلاحیه 96768-44 : استعلام خرید یک سری از قطعات اورژینال پمپ cep --- 962495-45 : استعلام درخواست خرید انجام خدمات سرویس مشعل بویلر کمکی S2 و رفع نشتی از 6 عدد فایرتیوب بویلر کمکی کرافت --- 963-58 : طلق --- 9624925-46 : درخواست خرید شفت - ورق - رینگ --- 961003-47 : شفت فولادی و کلینر
 10. استعلام قیمت طراحی و ساخت یک دستگاه مبدل حرارتی
 11. استعلام قیمت نصب اتصال عایقی
 12. استعلام قیمت ELECTRONIC MODULE FOR 1510 WATER IN OIL ANALYZER AS PER ATTACHED FILE
 13. استعلام قیمت BSTN-135-1005 : بازدید دوره ای TORQUE CONVERTER و آکومولاتور --- BSTN-138-64 : خرید سه عدد دوزینگ پمپ
 14. استعلام قیمت PART FOR "KCON" PENUMATIC CONTROL VALVE
 15. استعلام قیمت اصلاح و به روزرسانی دسته بندی لیست تامین کنندگان داخلی قطعات و تجهیزات مکانیکی مورد نیاز ذوب آهن اصفهان
 16. استعلام قیمت خرید اقلام ایمنی صنعتی از قبیل دستکش، ماسک ، شیشه و ...
 17. استعلام قیمت خرید 20 ست براش هلدر ژنراتور
 18. استعلام قیمت تعمیرات اساسی مدارس شهید مطهری ـ ندای فاطمه ناحیه 2 شهری
 19. استعلام قیمت ویدئو پروژکتور سونی vpl - dx270
 20. استعلام قیمت باطری RMC28AH
1396/10/03
(0) نظر
برچسب ها :
مناقصات ایران ، تاریخ 1396/09/02

فهرست عناوین مناقصه های روز پنج شنبه مورخ1396/09/02

 1. مناقصه ۵۰۲۴/۹۶ خدمات اداری امور دفتری آمار رایانه و مشترکین امور ماهشهر رامشیر و زهره
 2. مناقصه اصلاحیه شماره ۲ خرید ۱۶۰ دست لباس آتش نشانی با ملحقات
 3. مناقصه ۵۰۴۳/۹۶ قرائت و توزیع قبوض ابفا ماهشهر
 4. مناقصه بهره برداری و نگهداری از تاسیسات آب و فاضلاب ماهشهر رامشیر و زهره
 5. مناقصه انجام خدمات کارشناسی و مشاوره ایی در زمینهpmتاسیسات برقی و مکانیکی در بندر امیر آباد
 6. مناقصه بیمه آتش سوزی اموال منقول و غیر منقول٬بیمه های مسئولیت و بیمه وجوه نقد و اوراق بهادار بانک
 7. مناقصه خرید قطعات مورد نیاز جهت تعمیر و راه اندازی دستگاههای سنگین اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای
 8. مناقصه تجهیزات مرکب سازی
 9. مناقصه احداث مخزن ۱۰۰۰۰مترمکعبی آب گناباد وتأسیسات جانبی
 10. مناقصه شناسایی مناقصه گران(سرمایه داران) جهت اجرای ژروژه های گازرسانی به روش EPCF
 11. مناقصه مناقصه واگذاری بازدیدهای ادواری (مجاری عرضه مصرف کنندگان عمده)واحد مهندسی فرآورده های منطقه
 12. مناقصه مطالعات مرحله اول ودوم تعمیرات اساسی تابلوهای برق در محوطه بندر واماکن مسکونی
 13. مناقصه عملیات بازسازی ساختمان شهید تندگویان
 14. مناقصه انجام خدمات مدیریت بهره برداری شهرستان سرعین و روستاهای تابعه.
 15. مناقصه اجرای بخشی از خطوط فاضلابرو فرعی و انشعابات پراکنده شهر نورآباد
 16. مناقصه پروژه تقویت مکانیکی خطوط فشار متوسط شهرستان آسلام آباد به صورت کلید در دست ( از محل اعتبارات داخلی )
 17. مناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای خرید کیسه خالی دو لایه ۹۰*۶۰ به تعداد چهار میلیون تخته از تولیدکنندگان داخل
 18. مناقصه واگذاری تعمییرات و اتفاقات و لایروبی و رفع انسداد و بازسازی منهولها آبفا ماهشهر و زهره
 19. مناقصه نصب انشعابات آب و فاضلاب ، اجرای خطوط جمع کننده فرعی و منهول های فاضلاب در نقاط مختلف شهر پیرانشهر
 20. مناقصه اجرای طرح هادی روستای علی آباد محیط


(0) نظر
برچسب ها :
مزایدات ایران ، تاریخ 1396/09/02

فهرست عناوین مزایده های روزپنج شنبه مورخ1396/09/02


 1. مزایده مزایده عمومی فروش خودروهای فرسوده ۵ دستگاه خودرو
 2. مزایده فروش ساختمان اداری امور آب و فاضلاب شهرستان بسطام
 3. مزایده فروش یک قطعه زمین در شهر بهارستان
 4. مزایده فروش ملک مسکونی
 5. مزایده فروش محل اجرای طرح
 6. مزایده مزایده محل اجرای طرح
 7. مزایده تجدید مزایده عمومی اموال اسقاط مازاد بر نیاز و آهن الات و ظایعات ساختمانی..........
 8. مزایده اجاره یکدستگاه آپارتمان اداری واقع در استان تهران : اجاره ماهیانه یک دستگاه آپارتمان با کاربری اداری با قیمت پایه اجاره ماهیانه 30.000.000 ریال و رهن یک میلیارد ریال بمدت یکسال شمسی
 9. مزایده اصلاحیه: فروش املاک در 2 ردیف با کاربری کارگاهی به متراژ 2333 مترمربع بهپلاک ثبتی 3837/37 ـ مسکونی به متراژ 160 مترمربع به پلاک ثبتی 3014/951
 10. مزایده کلاسه 960259 : فروش اراضی کشاورزی و ...
 11. مزایده کلاسه 960213 : فروش ششدانگ عرصه و اعیانی ملک و ....
 12. مزایده واگذاری یک باب غرفه کارواش بصورت اجاره در پایانه مسافربری (بلوار شیدان علی تبار) بدون اخذ سرقفلی، حق کسب، پیشه و تجارت
 13. مزایده شماره کلاسه 9500653: فروش ششدانگ ملک به مساحت 103 مترمربع موصوف ساختمان سه طبقه مسکونی
 14. مزایده کلاسه 9500205 - فروش یک دستگاه اتومبیل سواری پژو اس دی به مبلغ 165.000.000 ریال
 15. مزایده کلاسه 962331 : فروش یک دستگاه کامیون کمپرسی و ...
 16. مزایده شماره کلاسه 950682: فروش یک قطعه زمین به مساحت 1000 مترمربع
 17. مزایده کلاسه 961230 : فروش ششدانگ سند اعیانی و ...
 18. مزایده کلاسه 952097 : فروش کولر اسپیلت و ...
 19. مزایده شمره کلاسه 9600009: فروش ششدانگ عرصه و اعیان یک باب خانه به مساحت 74/63 مترمربع
 20. مزایده کلاسه 1/960137 : فروش یک دستگاه خودروی سواری پراید و...

(1) نظر
برچسب ها :
استعلام بهاء ایران ، تاریخ 1396/09/02

فهرست عناوین استعلام قیمت های روز پنج شنبه مورخ 1396/09/02


 1. استعلام قیمت خرید 200 کیت 500 تستی rpr انیسان
 2. استعلام قیمت تامین ویدیو پرژکتور - پرده نمایش برقی پرژکتور - کابل - کابل برق - داکت - داکت کف خواب - زنجیر - پایه ویدیو پرژکتور
 3. استعلام قیمت ارزیابی کیفی - واگذاری قرائت کنتور و توزیع قبوض سالیانه مشترکین عادی، دیماندی و تست و اصلاح لوازم اندازه گیری دیماندی
 4. استعلام قیمت جایگزینی شبکه مسی با خودنگهدار منطقه رودکی
 5. استعلام قیمت 19 نسخه ویندوز اورجینال windows 10 enterprise
 6. استعلام قیمت قطعات ابزار دقیق مورد استفاده در کالیبراتور مانومتر
 7. استعلام قیمت سیم لحیم
 8. استعلام قیمت لاینر استیل
 9. استعلام قیمت مفتول آلومینیومی
 10. استعلام قیمت تامین سیم سیلیکو کلسیم یا گازی
 11. استعلام قیمت اسپری ضدزنگ و ظاهر کننده و پاک کننده و اسپری نافذ
 12. استعلام قیمت TANK SIDE MONITOR and spare part
 13. استعلام قیمت کنتور هوشمند حجمی 5 اینچ محافظ کنتور
 14. استعلام قیمت الکتروپمپ گریز از مرکز
 15. استعلام قیمت خرید مخازن 50 مترمکعبی دو باب و 100 مترمکعبی یک باب با دیواره گالوانیزه و با روی 450 گرم بر مترمربع جهت روستاهای حاج یوسف - ده سلیمان ونورآباد شازند - 3 عدد
 16. استعلام قیمت خرید انجام خدمات سرویس مشعل بویلر کمکی s2 و رفع نشتی از 6 عدد فایرتیوب بویلر کمکی کرافت شرکت مدیریت تولید برق یزد
 17. استعلام قیمت خرید چهارده ردیف قطعات یدکی پمپ
 18. استعلام قیمت خرید مخازن 50 مترمکعبی دو باب و 100 مترمکعبی دو باب با دیواره گالوانیزه و با روی 450 گرم بر مترمربع برای روستاهای مسلم آباد - فردقان -قلعه ارجناوند - 3 عدد
 19. استعلام قیمت پیاز درشت درجه یک 1500 کیلوگرم
 20. استعلام قیمت تامین شفت فولادی و کلینر

(0) نظر
برچسب ها :
بدون عنوان
فهرست عناوین مناقصه های روز شنبه مورخ 1396/09/01
 1. مناقصه ارائه خدمات مربوط به حفظ و نگهداری فضای سبز
 2. مناقصه تکمیل مدرسه ۶ کلاسه رحمانی (دادگر) گنبد
 3. مناقصه لایروبی پای اسکله های نگین
 4. مناقصه تعویض روغن خدمات پنچرگیری تعمیرات لاستیک و سایر سرویس های لازم انواع خودروهای م
 5. مناقصه عبارتست است از تهیه و تأمین کلیه کالاها ، لوازم و تجهیزات مورد نیاز و اجرای عملیات تامین برق و توسعه
 6. مناقصه فراخوان عمومی متقاضیان واجد شرایط جهت جذب سرمایه گذار به منظور طراحی واحداث کارخانه تولیدکاغذ از کرب
 7. مناقصه عبارتست است از تهیه و تأمین کلیه کالاها ، لوازم و تجهیزات مورد نیاز و اجرای عملیات تامین برق و توسعه
 8. مناقصه اصلاح بخشی از خط انتقال آب گناباد
 9. مناقصه جایگزینی شبکه مسی با خودنگهدار منطقه نارمک
 10. مناقصه عبارتست است از تهیه و تأمین کلیه کالاها ، لوازم و تجهیزات مورد نیاز و اجرای عملیات تامین برق متقاضیان
 11. مناقصه اجرای عملیات توسعه و بازسازی شبکه آب شهر اهر
 12. مناقصه اصلاحیه خرید ۱۶۰ دست لباس آتش نشانی
 13. مناقصه مربوط به مرمت و بهسازی جاده و محوطه چاه ۱۰۰ آغاجاری
 14. مناقصه انواع مقره پلیمری (کششی و اتکایی)
 15. مناقصه گسترش و نوسازی فضای آشپزخانه رستوران شرکت پالایش نفت امام خمینی(ره) شازند
 16. مناقصه احداث، اصلاح و برکناری شبکه فشارضعیف، احداث و برکناری شبکه فشارمتوسط هوایی، احداث و برکناری پست و تب
 17. مناقصه فراخوان عمومی ارزیابی کیفی لوله گذاری فاضلاب منطقه ۵ شهرداری
 18. مناقصه خرید تجهیزات اکتیو (مودم روتر مخابراتی) شبکه مخابرات برق کشور جهت راه¬اندازی سرویس ....
 19. مناقصه تعمیرات و نگهداری شبکه تاسیسات گازرسانی و خدمات امداد رسانی در شهرستان های بافت ٬رابر و توابع
 20. مناقصه خدمات نگهبانی از اماکن ٫ اموال و تاسیسات پالایشگاه چهارم شرکت مجتمع پارس جنوبی
 
(0) نظر
برچسب ها :
مزایدات ایران ، تاریخ 1396/09/01
فهرست عناوین مزایده های روز چهارشنبه مورخ 1396/09/01
 1. مزایده فروش قطعات مسکونی و تجاری با شرایط نقدی در شهرستان قیر و کارزین
 2. مزایده فروش قطعات با شرایط نقدی در شهرستان مرودشت (مرودشت - مسکن مهر - پروژه بتن عرشه )
 3. مزایده فروش قطعات با شرایط نقدی در شهرستان مرودشت (مسکن مهر - رجاء آباد مرودشت )
 4. مزایده مزایده: اجاره ۴۲ هکتار زمین و باغ در محدوده روستای بازگیر
 5. مزایده فروش ۲۰ دستگاه انواع خودرو کارکرده و مازاد بر نیاز و ۴۰دستگاه موتورسیکلت اسقاطی و غیر قابل شماره
 6. مزایده بهره‌برداری از یکباب استخر سرپوشیده در مجموعه امام رضا(ع)رامسر/تجدید
 7. مزایده فروش مقادیری از اجناس مازاد خود برپایه قیمت کارشناسی در 8 ردیف : -- اقلام آهنی و فلزی (زنجیرچرخ، پیچ و مهره و برس سیمی)-- قطعات یدکی موتورجوش لینکلن و دینیو__ عایق جوش (پودر کدولد، هندی کپ)-- اقلام برقی؟مسی (کابل مسی)-- اقلام حفاظت خوردگی فلز (حلقه اتصال به زمین، حلقه اتصال کابل ، پیچ اتصال)-- اقلام چدنی؟فلزی (پیرپیاده رو، غلاف تلسکوپی و کفشک)-- اقلام پوششی و عایق پلاستیکی (نوار عایقکاری، غلاف لاستیکی، پرایمر)-- ابزار دقیق (فشارسنج)
 8. مزایده اجاره عرصه ای به مساحت 50 هکتار از اراضی مستعد کشاورزی و قابل کشت برای محصولات باغی و زراعی و قلمه صنوبر دارای امکاناتی از قبیل یک حلقه چاه عمیق آماده - سیستم آبیاری و یک باب سوئیت جهت اقامت واقع در نهالستان شاندرمن بمدت یکسال
 9. مزایده کلاسه 9501307 - فروش آپارتمان مسکونی به مساحت 95.0 مترمربع ...
 10. مزایده فروش 13 قلم کالای اسقاط شامل ضایعات آهنی، کابل، بشکه خالی، باطری، الکترود، لاستیک و... موجود در مناطق 5 و 8 علمیات انتقال گاز (شهرستان شیراز و تبریز و اردبیل)
 11. مزایده فروش 13 قلم کالای اسقاط شامل ضایعات آهنی، کابل، بشکه خالی، باطری، الکترود، لاستیک و... موجود در مناطق 5 و 8 علمیات انتقال گاز (شهرستان شیراز و تبریز و اردبیل)
 12. مزایده فروش 13 قلم کالای اسقاط شامل ضایعات آهنی، کابل، بشکه خالی، باطری، الکترود، لاستیک و... موجود در مناطق 5 و 8 علمیات انتقال گاز (شهرستان شیراز و تبریز و اردبیل)
 13. مزایده اجاره بهره برداری از جایگاه سی ان جی امام علی (ع) بوئین زهرا را به مدت یکسال
 14. مزایده فروش مقادیری از اجناس مازاد خود در 6 ردیف شامل (انواع بلبرینگ و قطعات مرتبط در 20 قلم کالائی به وزن تقریبی 100 کیلوگرم) --- (انواع قطعات یدکی کنتور و رگولاتور و ایستگاه تقلیل فشار در 227 قلم کالائی به وزن تقریبی 500 کیلوگرم) --- (قطعات یدکی شیرآلات گاز در 23 قلم کالائی به وزن تقریبی 130 کیلوگرم) --- (قطعات یدکی لاستیکی شیرآلات گاز در 6 قلم کالایی به وزن تقریبی 2 کیلوگرم) --- (انواع المنت فیلتر گاز و سبد مرتبط با فیلتر و اورینگ (واشر) مربوطه در 7 قلم کالایی به وزن تقریبی 1460 کیلوگرم) --- (انواع قطعات یدکی دستگاه اودرایز هیتر گاز در 19 قلم کالائی به وزن تقریبی24 کیلوگرم)
 15. مزایده اجاره پرورش ماهی گرمابی (دو منظوره) در سد بوستان برای سال 96-97
 16. مزایده فروش مقادیری از اجناس مازاد خود کنتور و رگولاتور بوزن تقریبی 7.000 کیلوگرم
 17. مزایده کلاسه 9500363 : فروش یک باب مغازه محل چایخانه و ...
 18. مزایده واگذاری به اجاره تعدادی از موقوفات در 4 ردیف شامل محمد حسین وحید سبزرواری ـ حاج اسماعیل حاتمی میلانلوه ـ حاج اسماعیل حاتمی میلانلو ـ اسفندیار حاج اسماعیل حاتمی میلانلو حوزه علمیه
 19. مزایده فروش ششدانگ پلاک ثبتی به متراژ 2701 مترمربع ... مجموعا به مبلغ 4.751.000.000 ریال
 20. مزایده اجاره آبی خاکی باغات - واگذاری باغات میوه خود واقع در نظرآباد خیابان آیتاله خامنه ای به صورت آبی خاکی برای مدت سه سال به بالاترین مبلغ پیشنهادیبه صورت اجاره
 
(0) نظر
برچسب ها :
استعلام بهاء ایران ، تاریخ 1396/09/01

فهرست عناوین استعلام قیمت های روزچهارشنبه مورخ1396/09/01


 1. استعلام قیمت cpu lga 1155 فن ـ linksysy access point : اکسس پوینت شبه 1 دستگاه ـفن cpu رایانه مدل p4lga fan 1 دستگاه ـ هارد دیسک اکسترنال 1 دستگاه
 2. استعلام قیمت خرید آسفالت گرم بیندر با دانه بندی 19-0
 3. استعلام قیمت خرید 8 ردیف اقلام برقی کارگاه تعمیر قالب
 4. استعلام قیمت بویلر آبگرم با ظرفیت 1.000.000 کیلوکالری گرماگستر + مشعل مربوطه دوگانه سوز ایران رادیاتور - 1 دستگاه
 5. استعلام قیمت الکتروپمپ دیافراگمی دوزینگ فسفات
 6. استعلام قیمت کانکس (کاروان) یک عدد
 7. استعلام قیمت قطره گیر داخل اسپری تاور
 8. استعلام قیمت خرید دو دستگاه فن کوئل راست زن 400 شرکت تهویه - 2 دستگاه
 9. استعلام قیمت چهار ردیف بوش و رولیک
 10. استعلام قیمت ترمز کفشکی مگنتی جریان مستقیم
 11. استعلام قیمت پلاستیک زباله
 12. استعلام قیمت کارواش شوینده فشار قوی صنعتی
 13. استعلام قیمت دو ردیف یاتاقان
 14. استعلام قیمت تلفرهای 7 و 3.2 تن
 15. استعلام قیمت size=1*400mm2 v=10kv مفصل کابل آلومینیومی
 16. استعلام قیمت یک دستگاه خدمات آزمایشگاهی
 17. استعلام قیمت 100 مترمربع تهیه مصالح ساخت حمل و نصب کمدهای جعبه ای فعالیت های نصب تاسیسات برق لوله کشی و سایر تاسیسات ساختمان
 18. استعلام قیمت 25 قلم تجهیزات امنیتی
 19. استعلام قیمت 7 مورد ابزار آلات
 20. استعلام قیمت 1 مترمربع اجرای عملیات لکه گیری و روکش آسفالت محور گنبد کبود - چشمه ماهی شهرستان نهاوند

(0) نظر
برچسب ها :
مناقصات ایران ، تاریخ 1396/08/30

فهرست عناوین مناقصه های روز سه شنبه مورخ 1396/08/30


 1. مناقصه انجام خدمات خط کشی سطوح پروازی فرودگاههای کشور به همراه مصالح۳۵۰۰۰۰ کیلو گرم رنگ ترمو پلاست
 2. مناقصه تأمین مصالح مورد نیاز و تکمیل عملیات ساختمانی و تاسیساتی پست ۲۰/۶۳ کیلوولت شهدا (GIS)...( ۹۶۰/۱۰۱۰)
 3. مناقصه خرید لوازم اندازه گیری انرژی شامل: ۲۵ دستگاه انرژی میتر مستر؛ ۱۷ دستگاه انرژی...( ۹۶۰/۱۰۱۱)
 4. مناقصه اجرای عملیات ساختمانی و تاسیساتی پست۶۳/۲۰کیلوولت مسکن مهرفولادشهر ( ۹۶۰/۱۰۰۹ )
 5. مناقصه خرید تجهیزات اکتیو شبکه کامپیوتری سازمان هواپیمایی کشوری
 6. مناقصه سامانه هوشمندالکترونیکی حفاظت پیرامونی انبار مرکزی برق تهران
 7. مناقصه اجرای ۳۸۸۰۴ متر پروژه گازرسانی در روستاهای جرمشت بالا، جنبد، بهجان و ... از توابع سیمکان
 8. مناقصه خرید البسه استحقاقی نگهبانی شرکت
 9. مناقصه عملیات باغبانی و فضای سبز شرکت پالایش گاز بیدبلند در میانکوه درسال۹۷-۱۳۹۶ ۸۲۹/۹۶/۶۲۴
 10. مناقصه خرید ورق پلیمری ایرانی
 11. مناقصه خرید لوله پلی اتیلن
 12. مناقصه تجدید قرائت کنتور و پخش قبوض مشترکین عادی و دیماندی و تست لوازم اندازه گیری دیماندی
 13. مناقصه انواع مقره (کششی و اتکایی ) - عمرانی
 14. مناقصه ارائه خدمات پاسخگویی تلفنی بصورت شبانه روزی سامانه ۱۴۱
 15. مناقصه خرید ۹ دستگاه پست سیار
 16. مناقصه خرید رگولاتور گاز خانگی
 17. مناقصه انواع پایه سیمانی چهارگوش (شرق) - عمرانی (۹۷-۹۶)
 18. مناقصه خرید ۴۲۰ کیلومتر کابل ۱۰*۲ و ۳۵۵ کیلومتر کابل ۱۰*۴
 19. مناقصه خرید دو دستگاه دوربین کرونا
 20. مناقصه تدوین برندبوک بانک ملی ایران

(0) نظر
برچسب ها :
مزایدات ایران ، تاریخ 1396/08/30

فهرست عناوین مزایده های روز سه شنبه مورخ 1396/08/30


 1. مزایده فروش واحدهای آپارتمان واقع در شیراز -پروژه ترکیب بنا - مجتمع آناهیتا
 2. مزایده فروش واحدهای آپارتمانی واقع در شیراز - پروژه نیلوفر در 14 ردیف
 3. مزایده فروش قطعات مسکونی با شرایط نقدی در شهر شیراز در 4 ردیف
 4. مزایده آگهی فروش قطعات با شرایط نقدی در شهرستان داراب - نی ریز - فسا
 5. مزایده فروش اقلام اسقاط شرکت مشتمل بر هشت گروه
 6. مزایده مزایده فروش سیم مسی اسقاط یا خلوص بالای ۹۹ درصد
 7. مزایده بهره برداری از یکباب خشکشویی بانضمام سایر متعلقات آن در مجموعه ورزشی انقلاب
 8. مزایده مزایده دوعدد سالن ورزشی چند منظوره غدیر و سالن اسکواش ارکیده
 9. مزایده فروش ۱۱۱ قلم کالا شامل ( اقلام راکد نو ، اسقاطی و کارگاهی و نجاری مستعمل )
 10. مزایده اجاره سوله
 11. مزایده آگهی فراخوان ماده ۲۲ قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت قطعه زمین با کاربری توریستی گردشگری
 12. مزایده فروش املاک مشروحه به شرح: فروش ملک بصورت نقد و اقساط در 5 ردیف شامل زمین- ساختمان - انبار - سالن تولید - رستوران --- فروش به صورت نقد و اقساط به کسر 10 درصد قیمت در 9 ردیف شامل ساختمان - زمین - آشپزخانه - مزرعی ---فروش بصورت نقد و اقساط به کسر 30 درصد قیمت شامل زمین - دامداری - ساختمان - استخر پرورش ماهی - کارخانه
 13. مزایده فروش حدود 294 تن مواد حاصل از بوجاری بذور گندم
 14. مزایده پارکبان در خصوص نصب و راه اندازی دستگاههای پارکومتر هوشمند در سطح شهر
 15. مزایده فروش دامهای مازاد بر نیاز واحدهای شهریار و حسن آباد: گاو شیری آبستن داشتی - گاو شیری غیرآبستن حذفی و کشتارگاهی - گوساله نر شیرخوار و قطع شیرو پرواری - تلیسه غیرباردار حذفی کشتارگاهی و فری مارتین
 16. مزایده فروش تعدادی از خودروهای سبک و سنگین در 6 ردیف شامل زانتیا - سمند - بادسان کامیون کمپرسی - پژو GLX405 - پراید - نیسان 2400
 17. مزایده واگذاری اخذ عوارض ورودی خودرو و نیز بهره برداری از باسکول 60 تنی تمام اتوماتیک
 18. مزایده فروش حدودا 90 تن وش پنبه
 19. مزایده فروش 2 دستگاه انواع خودرو و 2 دستگاه مولد بنز 250 کیلوولت آمپر
 20. مزایده مزایده زمین به مساحت 200.52 مترمربع دارای دو باب مغازه بادیوارهای خشتی گلی و ...

(0) نظر
برچسب ها :
استعلام بهاء ایران ، تاریخ 1396/08/30
فهرست عناوین استعلام قیمت های روزسه شنبه مورخ 1396/08/30
 1. استعلام قیمت 70 دستگاه شوفاژ روغنی 13 پره
 2. استعلام قیمت 1 سری آهن آلات
 3. استعلام قیمت 1 قوطی محیط کشت
 4. استعلام قیمت خرید ـ حمل و نصب و راه اندازی میکسر مستغرق : 4 دستگاه میکسر مستغرق فاضلابی مدل hertz 50 مرجع سازنده homa کشور سازنده آلمان
 5. استعلام قیمت خرید ـ دستگاه دبی سنج اولتراسونیک اندازه گیری فاضلاب خام قابل نصب بر روی پارشال فلوم
 6. استعلام قیمت 300 عدد زونکن ایستاده لب کج
 7. استعلام قیمت 1 مجموعه سایر فعالیت های حرفه ای علمی و فنی طبقه بندی نشده در جای دیگر : خدمات عمیر و راه اندازی سامانه خودکار هواشناسی فرودگاه امام ره
 8. استعلام قیمت 1 مجموعه سایر فعالیت های حرفه ای علمی و فنی طبقه بندی نشده در جای دیگر : خدمات عمیر و راه اندازی سامانه خودکار هواشناسی فرودگاه امام ره
 9. استعلام قیمت 2 دستگاه بوکسر موتورسیکلت
 10. استعلام قیمت 1000 جلد دفتر یادداشت خطی 1 سیمی گلاسه تعداد برگ 80 برگ نام تجارتی hirmand paper
 11. استعلام قیمت خرید فن کوئل زمینی با حجم 200-300-600-cfm 1200 رادیاتور آلومینیومی یکپارچه فن کوئل آبی گرمایشی و سرمایشی 30 عدد
 12. استعلام قیمت ph meter مدل metrohm ساخت کشور سوئیس 1 دستگاه
 13. استعلام قیمت تامین روغن مایع سرخ کردنی 16 کیلویی ورامین - روغن نباتی مایع آفتابگردان تک رنگ حلب 16 کیلویی 1000 حلب
 14. استعلام قیمت دو دستگاه dvr دستگاه ضبط تصاویر دوربین های مداربسته یک عدد 8 کانالهو یک 32 کانال ـ دستگاه ضبط و پخش dvr تصویر 8 کاناله مدل td-2308 me-a 8CH 2 دستگاه
 15. استعلام قیمت انجام سرویس و تعمیر و نگهداری شبکه گاز
 16. استعلام قیمت 11903 تعمیرات اساسی مدرسه حسین آباد امجدی سنقر
 17. استعلام قیمت تستر مادربرد رایانه مدل mts-6000 نام تجارتی C&D مرجع عرضه کننده 438 دستگاه
 18. استعلام قیمت تهیه و نصب قرنیز 100 متر ، تهیه و نصب کفپوش 100 متر ، رنگ آمیزی 450 متر
 19. استعلام قیمت تعمیرات ساختمانی پست 63 کیلوولت هلیلان
 20. استعلام قیمت هارد اکسترنال ضدضربه و ضدخش و ضدآب مدل A data 2tb - یکعدد
 
(0) نظر
برچسب ها :
مناقصات ایران ، تاریخ 1396/08/27
فهرست عناوین مناقصه های روزشنبه مورخ 1396/08/27
 1. مناقصه تکمیل مدرسه ۶ کلاسه ارسک بشرویه
 2. مناقصه احداث مدرسه ۶کلاسه شاهیک قاین
 3. مناقصه احداث مدرسه امیرآباد بیرجند
 4. مناقصه حمل ذرت داخلی خریداری از مرکز شهرستان ارزوئیه وصوغان
 5. مناقصه استعلام ارزیابی کیفی انچام تعمیرات زیر آبی شناور یدک کش یادگار ۲
 6. مناقصه تامین سرویس ایاب و ذهاب کارکنان انبار نفت شهید دولتی منطقه البرز
 7. مناقصه خدمات ایاب و ذهاب درون شهری و برون شهری
 8. مناقصه اجرای آسفالت سردروستای سفید آبه شهرستان نیمروز
 9. مناقصه اجرای آسفالت سرد روستای سنگان شهرستان چابهار
 10. مناقصه پروژه احداث فیدر خروجی شهرستان باغملک
 11. مناقصه پروژه کاهش تلفات روستائی شهرستان شوشتر
 12. مناقصه مقدار۶۶۰۰ (شش هزار و ششصد)مترلوله چدن داکتیل مقاوم در برابر زلزله دراقطار مختلف جهت استفاده در تأسیس
 13. مناقصه پروژه احداث قدرت مانور شهرستان گتوند
 14. مناقصه پروژه احداث قدرت مانور شهرستان هفتکل
 15. مناقصه پروژه کاهش تلفات فاز ۱ شهرستان ماهشهر
 16. مناقصه روکش آسفالت محورهای منتهی به فریمان (کارخانه قند بطرف اسد آباد )
 17. مناقصه خدمات مشبک کاری به روش TCP و ازمایش چاهها ۹۶/۰۷۲
 18. مناقصه احداث ایستگاه پمپاژ بابا هادی و عملیات مورد نیاز طرح تنگ حمام
 19. مناقصه انجام عملیات سفت کاری،ضد حریق اسکلت و تاسیسات زیربنایی پروژه هتل پردیس کیش
 20. مناقصه تهیه و تامین مواد اولیه غذایی، طبخ وتوزیع غذا و ... تنظیفات، ابارخانه ها نجات غریق قشم
 
(0) نظر
برچسب ها :
مزایدات ایران ، تاریخ 1396/08/27
فهرست عناوین مزایده های روزشنبه مورخ1396/08/27
 1. مزایده بهره برداری از غرفه میوه و تره بار واقع در بلوار نصر جنب مجتمع بهاران
 2. مزایده استیجاری یک واحد آپارتمان مسکونی دو خوابه با مساحت مفید حدود 81/5 متر مربع با پلاک ثبتی 1036/1 با مبلغ اجاره ماهیانه 7.700.000 ریال
 3. مزایده انجام امور تبلیغاتی اتوبوس های تحت پوشش خود
 4. مزایده واگذاری انتشارات دانشجویی خود به صورت اجاره
 5. مزایده واگذاری داروخانه بیمارستان شهدای سروستان
 6. مزایده فروش املاک در 2 ردیف با کاربری اداری
 7. مزایده بهره برداری نگهداری تعمیر و تجهیز ایستگاه دوچرخه سواری بانوان ریحانه
 8. مزایده بهره برداری از نه باب زمین تنیس روباز به انضمام یکباب سالن سرپوشیده و سایر متعلقات آن در مجموعه ورزشی شهید شیرودی
 9. مزایده فروش حدود 150 تن پسماند خشک مخلوط از قبیل نان خشک، کاغذ، شیشه، فلز پلاستیک و حدود 3 تن ضایعات تفکیک شده پت
 10. مزایده فروش ملک و کلیه ماشین آلات تولید کیک به صورت یکجا و یا مجزا
 11. مزایده واگذاری تعدادی از پل ـ بیلبوردها و نمایشگرهای تبلیغاتی سطح شهر مشهد مقدس
 12. مزایده واگذاری غرهای بوستان زائر پذیر غدیر شامل (فروشگاه مواد غذایی - حمام - شهربازی - مجموعه قصر بادی - سینما 5 بعدی - قایقرانی دریاچه - نانوایی - اغذیه - رستوران - بازیهای رایانه ای - یخ و آبجوش - چایخانه و تنقلابت آبمیوه وبستنی - خدمات تاکسی و سرویس - فروش چادر و ملزومات سفر - اجاره دوچرخه - نمایشگاه صنایع دستی - خدمت گردشگری - واقعیت مجازی
 13. مزایده فروش اقلام ضایعات و مازاد خود
 14. مزایده فروش سه دستگاه از خودروهای متعلق به شرکت : -تویوتا کمری مدل 2014-- وانت مزدا مدل 1392-- سمند ال ایکس مدل 1387
 15. مزایده فروش اقلام ماشین آلات صنعتی خود
 16. مزایده فروش حدود 200 تن مواد اولیه کود شیمیایی مایع
 17. مزایده واگذاری سهام در 2 ردیف شامل شرکت مهندسی آب و خاک پارس با برآورد 5.350.461.120.496 ریال ---- سرمایه گذاری گسترش و توسعه صنعت با برآورد 950.023.750.000 ریال
 18. مزایده فروش خط تلفن همراه دائمی (2 سیم کارت) -- خودرو پژو پارس (2 دستگاه)
 19. مزایده مزایده اقلام : تجهیزات رایانه ای از قبیل کیس، چاپگر، سرور، و لپ تاپ و دستگاه حضور و غیاب به تعداد رویت--- آهن آلات قراضه حدودا 30 تن
 20. مزایده کلاسه 950349 : فروش یک دستگاه پارچه بافی گرد بافت و ...
 
(0) نظر
برچسب ها :
استعلام بهاء ایران ، تاریخ 1396/08/27
فهرست عناوین استعلام قیمت های روز شنبه مورخ 1396/08/27
 1. استعلام قیمت تعمیرات و اجرت کلیه تاسیسات مکانیکی و برقی (گرمایش، سرمایش، برج نوری، ساختمان و محوطه) قرارگاه و پاسگاههای پلیس راه حوزه استحفاظی استان کرمانشاه 1 عدد
 2. استعلام قیمت آمونیوم چهار ظرفیتی و آلدئیدها دامی محلول ضدعفوی کننده اصلی کلرامین T به مقدار 10000 بطری
 3. استعلام قیمت 10.000 عدد حلوا شکری 50 گرمی
 4. استعلام قیمت سیمان سیاه تیپ 1 اصفهان
 5. استعلام قیمت 11 عدد وسایل و ابزار مناسب سازی محیط زیست معلولین شامل دستگیره کمکیتوانمند سازی ـ صندلی حمام تاشو ـ دستگیره کمکی توانمند سازی حمام
 6. استعلام قیمت بسته شماره 117-96-81 منطقه شرق کلید در دست روستایی بنیاد مسکن نهاد رهبری استان قم شامل تولید، انتقال و توزیع برق شامل 2 طرح
 7. استعلام قیمت خرید ماسه جهت شهرستان کنگاور
 8. استعلام قیمت انجام خدمات حمل و نقل طرحهای عمرانی شرکت آب منطقه ای خراسان شمالی در سال 1396
 9. استعلام قیمت خرید نرم افزار
 10. استعلام قیمت کلید در دست روستایی بنیاد مسکن نهاد، رهبری: 1 طرح تولید انتقال و توزیع برق
 11. استعلام قیمت خرید قطعات بولدوزر
 12. استعلام قیمت مرمت و لایروبی قنات روستای بند امیر شهرستان زرندیه
 13. استعلام قیمت فعالیت های نصب تاسیسات برق ، لوله کشی و سایر تاسیسات ساختمان
 14. استعلام قیمت خرید یک عدد ماسه
 15. استعلام قیمت 500 کیسه سیمان سیاه تیپ دو
 16. استعلام قیمت تعمیر، بازسازی و نصب تاسیسات مکانیکی زندانهای سلماس و ماکو شامل فعالیت های نصب تاسیسات برق، لوله کشی و سایر تاسیسات ساختمانی
 17. استعلام قیمت خرید چاپگر
 18. استعلام قیمت خرید ماسه جهت شهرستان پاوه به تناژ 1000 تن
 19. استعلام قیمت احداث خط انتقال
 20. استعلام قیمت خرید ماسه جهت شهرستان روانسر به تناژ 600 تن

(0) نظر
برچسب ها :
مناقصات ایران ، تاریخ 1396/08/25

فهرست عناوین مناقصه های روز پنج شنبه مورخ 1396/08/25


 1. مناقصه تجدید ارزیابی کیفی تعمیر سرویس و نگهداری سیستم اعلام و اطفا حریق هوشمند اداره کل بنادر و دریانوردی
 2. مناقصه بهسازی آسفالتی محورهای قدیم سلفچگان - ساوه و باغیک - تفرش
 3. مناقصه برقگیر ۲۰ کیلوولت ۱۰ کیلو آمپر
 4. مناقصه عملیات خاکی و احداث دیوار حصار و زهکش پست ۱۳۲ کیلوولت دهدز
 5. مناقصه خدمات پشتیبانی و به روز رسانی نقشه های هوانوردی
 6. مناقصه بهسازی راه ملاسرا - شفت - زنجان
 7. مناقصه راهبری و نگهداشت جایگاه شرکتی کرج بصورت حجمی زمانی
 8. مناقصه اصلاح شبکه و انشعابات گاز٬ ناحیه گازرسانی چناران
 9. مناقصه خرید ، حمل ، تخلیه ، نصب و راه اندازی دو دستگاه دیزل ژنراتور جهت استادیوم ۷۵۰۰۰ نفری نقش جهان اصفهان
 10. مناقصه خدمات عمومی سازمان مرکزی سازمان بنادر و دریانوردی
 11. مناقصه انجام حجم تعمیرات اساسی تعدادی از واحدهای فاز۱-CCR-LPG-KHT
 12. مناقصه اجرای عملیات سنگی وملاتی رمشک شهرستان قلعه گنج
 13. مناقصه اجرای عملیات سنگی و ملاتی عباس آباد اسفندقه شهرستان جیرفت
 14. مناقصه فراخوان عمومی تامین نیروی انسانی نگهبانی حجم کار -ضریبی
 15. مناقصه اجرای عملیات سنگی ملاتی حسین آباد بلوک شهرستان جیرفت
 16. مناقصه واگذاری امور مربوط به حجمی عملیاتی سوختگیری هواپیمائی
 17. مناقصه انجام خدمات مشاوره بازرسی و نظارت فنی بر کیفیت کالا و تجهیزات تصفیه خانه فاضلاب تبریز(مدول دوم) و تص
 18. مناقصه اجرای شبکه فرعی جمع آوری فاضلاب شهرک فرهنگیان بجنورد به همراه نصب ۲۰۰۰ فقره انشعابات فاضلاب
 19. مناقصه انجام خدمات تامین خودرو به تعداد ۴ دستگاه خودرو تاکسی به صورت روزکار ، تعداد ۷ دستگاه خودرو سواری
 20. مناقصه اجرای عملیات سنگی و گابیونی نکوگان شهرستان عنبرآباد

(0) نظر
برچسب ها :
مزایدات ایران ، تاریخ 1396/08/25

فهرست عناوین مزایده های روز پنج شنبه مورخ 1396/08/25


 1. مزایده فروش ۴۳ دستگاه انواع خودروی قابل شماره گذاری (شماره ثبت ستاد:۱۰۰۹۶۱۰۵۶۰۰۰۰۱۳)
 2. مزایده اجاره محل جهت استقرار یک باب ساختمان پیش ساخته جهت فعالیت حمل و نقلی در پایانه بار چابهار
 3. مزایده فروش دفترمرکزی دانشگاه ارومیه درتهران
 4. مزایده مزایده شماره ۲- خودروهای سبک و سنگین اسقاط و مستعمل
 5. مزایده فروش ۱۳۰تخته چادر امدادی مستهلک
 6. مزایده ۲۵ تن سیم مسی اسقاط و ۱۰ تن سیم آلومینیوم اسقاط
 7. مزایده فروش ۱میلیون تن سنگ آهن دانه بندی شده شامل ۵۰۰هزارتن با عیار میانگین ۶۰درصد و۴۰۰هزارتن باعیار میانگین ۵۸درصد و۱۰۰هزارتن باعیار میانگین۶۰درصد ازمعدن چاه گز
 8. مزایده تجدید واگذاری محل جهت اجاره غرفه ها و رستوران و آشپزخانه واقع در اصفهان
 9. مزایده دعوتنامه شرکت در مزایده عمومی مجموعه آبی سرپوشیده بانوان مشهد تربیت بدنی کارگران خراسان رضوی
 10. مزایده بهره‌برداری از نه باب زمین تنیس روباز به انضمام یکباب سالن سرپوشیده درمجموعه ورزشی شهید شیرودی
 11. مزایده بهره برداری از فضایی جهت فروشگاه ورزشی جنب زمینهای تنیس در مجموعه ورزشی شهید شیرودی-تجدید
 12. مزایده بهره‌برداری از یکباب سالن بدمینتون به انضمام یکباب خوابگاه درمجموعه ورزشی شهید شیرودی/تجدید
 13. مزایده بهره برداری از زمین چمن فوتبال شماره ۲ بانضمام سایر متعلقات آن در مجموعه ورزشی شهید شیرودی
 14. مزایده بهره برداری از یکباب سالن جهت ورزش (TRX) بانضمام سایر متعلقات آن در مجموعه ورزشی شهید شیرودی
 15. مزایده بهره برداری از یکباب زمین چندمنظوره روباز بانضمام سایر متعلقات در مجموعه ورزشی شهید شیرودی
 16. مزایده فروش املاک مازاد بانک ملی ایران
 17. مزایده فروش مقداری از لوازم مازاد خود شامل لوازم اداری و الکترونیکی ، لوازم مخابراتی ، روغن سوخته ، ضایعات چوب و فلزی ، بشکه های 220 لیتری و....
 18. مزایده فروش زمین و سوله با کاربری صنعتی در جزیره قشم به مساحت 39.800 متر مربع به ابعاد تقریبی 200*200 به همراه 4 عدد سوله به متراژ کلی 4254 متر مربع
 19. مزایده فروش و تحویل 500 عدد کاتدبار
 20. مزایده فروش تعدادی از املاک با کاربری مسکونی و تجاری مسکونی سهم آن شرکت و تعدادی قطعه با کاربری تجاری مسکونی ، آموزشی ، فرهنگی ، اجتماعی و بهداشتیو مجوز شناور تجاری نبش خیابان امیر کبیر و امتیاز دو حلقه چاه وخودروهای سواری پژو و وانت و کامیون وا قلام مازاد و ماشین آلات نساجی متعلق به خود واقع درکاشان

(0) نظر
برچسب ها :
استعلام بهاء ایران ، تاریخ 1396/08/25

فهرست عناوین استعلام قیمت های روز پنج شنبه مورخ 1396/08/25


 1. استعلام قیمت 1 سری محصولات الکترونیکی
 2. استعلام قیمت 1 سری ابزارآلات
 3. استعلام قیمت 1نیاز به اقلام مصرفی کارگاه تراش : سری فن آوری های ساخت و تولید
 4. استعلام قیمت نیاز به اقلام مواد مصرفی کارگاه جوشکاری : 1 سری ابزارآلات
 5. استعلام قیمت نیاز به اقلام پیوستی مربوط به مواد مصرفی کارگاه بافندگی : 1 سری منسوجات و چرم
 6. استعلام قیمت 4 عدد کارتخوان جانبی بدون تماس gp90 سیستم حضور غیاب اثر انگشت نوری pw1510cv1 کارت قابل کدینگ
 7. استعلام قیمت باتری سمعک مدل 13 1100 جعبه --- باتری سمعک مدل 675 1100 جعبه --- سمعک داخل گوشی 15 دستگاه ـ سمعک پشک گوشی 10 دستگاه ـ سمعک پشت گوشی به تعداد 20 دستگاه
 8. استعلام قیمت نصب و راه اندازی 20 عدد دوربین مداربسته نصب و راه اندازی سیستم اعلام حریق نصب و راه اندازی روشنایی
 9. استعلام قیمت خرید اقلام : عصا چند تکه نابینایان جنس آلومینیوم 30 عدد --- ساعت مچی نابینایان گویا و لمسی مردانه و زنانه به تعداد 5 عدد ـ ساعت رومیزی گویا نابینایان 5 عدد --- ذره بین لابراتوری 10 عدد --- قلم ریل نابینایان 10 عدد ـ پارچ شیشه ای نسترن چاپ دار جعبه مقوایی 1 عدد --- دستگاه هشدار دهنده رومیزی فروشگاهی 1 دستگاه --- تست تشخیص رنگ چشم ishihara 1 عدد --- ست لوازم التحریر 4 کاره 1 ست ـ شابلون اشکال هندسی 2 عدد
 10. استعلام قیمت زیرانداز بالدار 15000 عدد --- زیرانداز بالکدار 15000 عدد
 11. استعلام قیمت محلول ضد عفونی کننده 1000 بطری - محلول ضدعفونی کننده 120 بطری -- محلول ضدعفونی کننده 120 بطری --- محلول ضد عفونی کننده 150 بطری --- محلولضد عفونی کننده الکلی 1000 بطری ـ برس ناخن 3000 عدد
 12. استعلام قیمت احداث آسانسور کششی چهار توقف ساختمان اداری شماره 2 زاهدان
 13. استعلام قیمت تعمیر بازسازی و نصب تاسیسات مکانیکی زندانهای نقده ، بوکان، مهاباد، اشنویه و سردشت
 14. استعلام قیمت آب شیرین کن ـ رشتخوار تعداد 1 دستگاه
 15. استعلام قیمت 1 دستگاه آب شیرین کن و کانکس ـ نیشابور (سرچاه)
 16. استعلام قیمت ماست 100 گرمی پگاه
 17. استعلام قیمت 30 عدد صندلی چرخ دار گردون کارمندی nilper
 18. استعلام قیمت طبخ و توزیع غذای زندانیان شهرستان بروجرد و الیگودرز به تعداد 2900 پرس غذا
 19. استعلام قیمت فایل
 20. استعلام قیمت خرید 20 شاخه لوله مانسمان گالوانیزه ـ کاشمر

(0) نظر
برچسب ها :
مناقصات ایران ، تاریخ 1396/08/23
فهرست عناوین مناقصه های روز سه شنبه مورخ1396/08/23
 1. مناقصه تعمیرات اساسی اسکله های شماره ۲۷ تا ۳۴ بندرامام خمینی (ره)
 2. مناقصه ۱۰۳۶/۹۶ اجای بخشی از خطوط اصلی فرعی و انشعابات خانگی فاضلاب انددیشه علم الهدی شوشتر
 3. مناقصه احداث خطوط ارتباطی ۵ پست انتقال
 4. مناقصه اصلاحیه خرید تجهیزات تکمیلی ذخیره سازی اطلاعات
 5. مناقصه لوله گذاری شبکه جمع آوری فاضلاب معابر فرعی بخشهایی از یزد شرکت آب و فاضلاب یزد
 6. مناقصه تامین منابع مالی، طراحی، احداث، تکمیل و بهره¬برداری از تأسیسات فاضلاب شهر دماوند از طریق تخصیص پساب
 7. مناقصه ۱۰۳۱/۹۶ اجرای بخشی از خطوط اصلی فرعی و انشعابات خانگی فاضلاب منطقه بلیتی شوشتر
 8. مناقصه تامین ، نصب ، تست ، راه اندازی و نگهداری سامانه های پلاک خوان و ثبت تخلفات سرعت در منطقه ویژه اقتصاد
 9. مناقصه عمومی -دومرحله ای -تهیه تجهیزات ، نصب وتست وراه اندازی پست مدولار ۲۰/۶۳ کیلوولت رومشکان
 10. مناقصه گازرسانی به سومین خوشه زیر مجموعه کشاورزی ( مرکز ) استان
 11. مناقصه عمومی - دومرحله ای - تهیه تجهیزات ، نصب ، تست وراه اندازی یک بی خط ۶۳ کیلوولت درپست بروجرد ۳
 12. مناقصه اصلاح شبکه توزیع آب و انشعابات خانگی بخشی از منطقه شوشتر قدیم
 13. مناقصه خرید واجرای عملیات پوشش عایقی سیلیکونی برای تجهیزات بیرونی پستهای انتقال وفوقع توزیع درمحدده عملیاتی
 14. مناقصه تهیه مصالح و تجهیز چاه در روستای چایکندی شهرستان کلیبر
 15. مناقصه طراحی ، خرید و پیاده سازی زیر ساخت فیزیکی و تجهیزات اکتیو مرکز داده پشتیبانی بندر شهید رجایی
 16. مناقصه تجدید اجرای عملیات پیگیری و وصول مطالبات آبفا استان در منطقه یک / آبفا استان البرز
 17. مناقصه خرید گوشت قرمز مصرفی(لاشه کامل گوساله و گوسفندی) یکساله غذاخوری کارکنان نیروگاه شهید رجایی
 18. مناقصه خرید و تامین شیرآلات٬ اتصالات شکبه فرعی آبیاری واحد عمرانی شماره ۴ لاریجان پایاب سد خداآفرین
 19. مناقصه تامین خدمات کارشناسی از بخش غیردولتی
 20. مناقصه مراحل برگزاری مناقصه بیمه تکمیلی درمان از دریافت و تحویل اسناد تا ارسال دعوتنامه
 
(0) نظر
برچسب ها :
مزایدات ایران ، تاریخ 1396/08/23
فهرست عناوین مزایده های روز سه شنبه مورخ 1396/08/23
 1. مزایده فروش حدود ۳۰۰تن ضایعات وآهن آلات قراضه
 2. مزایده بهره برداری از مکانی جهت خدمات آژانس مسافرتی در مجموعه ورزشی انقلاب-مدت بهره برداری و محل اجرا مزایده : از تاریخ شروع قرارداد بمدت یکسال شمسی . استان تهران، شهر تهران، مجموعه ورزشی انقلاب
 3. مزایده بهره برداری از مکانی جهت آرایشگاه مردانه واقع در جنب زمینهای تنیس مجموعه ورزشی انقلاب
 4. مزایده بهره برداری از مکانی جهت فروشگاه عینک و ادکلن ورزشی و طبی در مجموعه ورزشی انقلاب
 5. مزایده بهره برداری از یکباب بوفه مینی گلف واقع در مجموعه ورزشی انقلاب/تجدید
 6. مزایده بهره‌برداری از سالن اسکیت و هاکی،تبلیغات داخلی سالن،رختکن و کلیه تجهیزاتواقع در مجموعه انقلاب/تجدید-از تاریخ قرارداد به مدت یکسال شمسی. استان تهران ،شهر تهران،مجموعه ورزشی انقلاب
 7. مزایده فروش تعداد 43 دستگاه انواع خودروی قابل شماره گذاری
 8. مزایده شماره 9400004 - فروش یک قطعه زمین به مساحت 10 هکتار - عرصه و اعیان با کاربری واحد صنعتی به مساحت 2000 مترمربع و اعیانی 200 مترمربع ...
 9. مزایده فروش تعدادی لوازم اداری اسقاط
 10. مزایده واگذاری تعداد 5 دستگاه خودروی اتوبوس سازمان حمل و تقل
 11. مزایده واگذاری واحد تزریق پلاستیک خود به پیمانکار واجد شرایط به صورت اجاره
 12. مزایده فروش ضایعات آهن آلات حدودا 4 تن
 13. مزایده واگذاری خدمات بوفه ، انتشارات
 14. مزایده فروش اقلام راکد و اقلام ضایعاتی از قبیل: فلزات ضایعاتی، ضایعات اقلام بسته بندی، آجرنسوز، خودرو، موتور گیربکس، لوازم برقی و تاسیساتی، تجهیزات کامپیوتری، لاستیک و پلاستیک، ضایعات ورق، تسمه پروانه و...
 15. مزایده فروش یک قطعه تجاری واقع در کوی قائم مقام به مساحت 49/01 شماره قطعه 145
 16. مزایده واگذاری عملیات بهره برداری و راهبری آزمایشگاه تصفیه خانه فاضلاب شهر بجنورد به مدت 36 ماه
 17. مزایده فروش کلیه تجهیزات و ماشین آلات خود شامل دستگاههای نمودارگیری چاههای نفت و گاز به بالاترین مبلغ پیشنهادی
 18. مزایده فروش املاک مازاد در شهرستان تنکابن (شش دانگ) در 3 ردیف با کاربری مسکونی - مختلط
 19. مزایده فروش ششدانگ چهار دستگاه ساختمان واقع در استان ایلام شهرستان مهران روستای گلان
 20. مزایده کلاسه 960140 - فروش سرقفلی مغازه به مبلغ 10.500.000.000 ریال
 
(0) نظر
برچسب ها :
استعلام بهاء ایران ، تاریخ 1396/08/23

فهرست عناوین استعلام قیمت های روزسه شنبه مورخ 1396/08/23


 1. استعلام قیمت 20 عدد باطری 12 ولت 200 آمپر ساعت سیلد
 2. استعلام قیمت 1 مجموعه خرید بویین جهت بریکرهای BBC/ELF لدکس
 3. استعلام قیمت 1مجموعه خرید یراق آلات مربوط به خط 66 کیلو ولت صدرا - سپیدان
 4. استعلام قیمت مواد غذایی و پذیرایی
 5. استعلام قیمت کاور - تیوپ
 6. استعلام قیمت مجموعه بکینگ
 7. استعلام قیمت انکودر
 8. استعلام قیمت لب تاپ
 9. استعلام قیمت AIR CONDITIONER COMPRESSOR "MITSUBISHI,LG,TOSHIBA,COPELAND,MANEUROPE
 10. استعلام قیمت بلوور کولرهای دوتیکه
 11. استعلام قیمت اسکنر پاناسونیک 5046 مدل DR-M160 نام تجارتی CANON - تعداد 12 دستگاه
 12. استعلام قیمت خرید یراق آلات مربوط به خط 66 کیلوولت صدرا - سپیدان - یک مجموعه
 13. استعلام قیمت خرید تعداد 180 عدد خار مانع صعود جهت دکل های برق فشار قوی - 180 عدد
 14. استعلام قیمت تلویزیون "43 ساخت ایران - 3 دستگاه
 15. استعلام قیمت SIGMA MOD SUB MASTER CLOK BODEK --- GPS - مادر ساعت مرکزی 4 دستگاه - آنتن مادر ساعت 4 عدد
 16. استعلام قیمت لب تاپ
 17. استعلام قیمت پکینگ زین اسبی
 18. استعلام قیمت قطعات OM 501 LA
 19. استعلام قیمت آشکارسازها و انتقال دهنده های سیگنال و سوئیچ هاک
 20. استعلام قیمت 3 دستگاه تلویزیون 43"

(0) نظر
برچسب ها :
مناقصات ایران ، تاریخ 1396/08/22
 1. مناقصه زیرسازی وآسفالت شهرک صنعتی شهمیرزاد
 2. مناقصه احداث مدرسه ۹ کلاسه روستای وندرآباد اسدآباد
 3. مناقصه ابیاری ومراقبت واصلاح تشتکها ونگهداری موتور پمپ آبرسانی در شهرستان فهرج
 4. مناقصه اجاره سیستم استحصال گاز CO۲ نیروگاه بعثت برای سه سال
 5. مناقصه احداث وبهسازی کانالهای آبیاری عمومی روستاهای بابونه سفلی٬بابونه علیا٬بابونه وسطی و.شهرستان چاراویماق
 6. مناقصه خرید انواع هادی روکشدار AAAC
 7. مناقصه اجرای طرحهای بهینه سازی تابلوهای فشار ضعیف پستهای زمینی درچهار منطقه فردیس ، مهرشهر، غرب و شرق واقع
 8. مناقصه نهالکاری و آبیاری و مراقبت منطقه بیابانی دهنمک شهرستان آرادان
 9. مناقصه حمل سوخت ایستگاه انشعاب و مسافری بندرعباس
 10. مناقصه اجرای عملیات حدود ۱۶ کیلومتر گسترش شبکه گذاری فولادی و ...در سطح شهرستان فریدن و نواحی تابعه
 11. مناقصه انجام کلیه فعالیت های مربوط به توسعه، تست و بهینه سازی لوازم اندازه گیری انشعابات عادی و دیماندی بر
 12. مناقصه اجرای خط کشی سرد راهها در محورهای حوزه استحفاظی کرمان -شهداد- زرند- راور-کوهبنان-راین-گلباف
 13. مناقصه تکمیل مدرسه ۹ کلاسه شهرک فرهنگیان خزل
 14. مناقصه احداث اتصال راه فرعی لنده به راه اصلی پاتاوه - دهدشت
 15. مناقصه احداث مبهسازی کانالهای آبیاری عمومی روستاهای مهربان کندوان شهرستان سراب
 16. مناقصه تهیه لوله بارگیری حمل و اجرای حدود ۱۴کیلومتر شبکه جمع اوری فاضلاب G,Hشهرقدس
 17. مناقصه اصلاحیه مناقصه ۴۶/۹۶ م ن
 18. مناقصه آبیاری ٬ مراقبت واصلاح تشتکهایا چا له ها ی آبیگیر ونگهداری موتورپمپ آبرسانی در شهرستان ریگان
 19. مناقصه خرید ، حمل و تحویل تجهیزات مخابراتی ایستگاههای رادیویی به بندر شهید رجایی
 20. مناقصه بهسازی ساختمانها و محوطه انبار نفت شهیدتندگویان
 21. مناقصه مناقصه عمومی یک مرحله ای خرید سوپر فسفات تریپل گرانوله به مقدار ۲۰ هزار تن
 22. مناقصه نهالکاری و آبیاری و مراقبت منطقه بیابانی جیلان شهرستان شاهرود
 23. مناقصه اجرای کامل ورودی و خروجی ایستگاهTBS شهرک صنعتی گرمسار
 24. مناقصه نهال کاری آبیاری و مراقبت تثبیت شنهای روان منطقه امیرآباد دامغان
 25. مناقصه ابطال مناقصات پروژه های نیرو رسانی از محل بند "ه"
 26. مناقصه نهالکاری و آبیاری و مراقبت منطقه بیابانی بیابانک سرخه سمنان(غرب کومش گستر سرخه)
 27. مناقصه احداث راه روستایی قاچیان از توابع شهرستان دیواندره
 28. مناقصه نهالکاری و آبیاری و مراقبت منطقه بیابانی منطقه حاجی آباد سمنان
 29. مناقصه عملیات حفظ و نگهداری٬ نگهبانی و انجام تعمیرات تأسیسات آبرسانی سازمان پارکها برابر مندرجات آگهی پیوست
 30. مناقصه تمدید ارزیابی کیفی تعمیر و نگهداری تجهیزات مخابراتی و الکترونیکی اداره کل بنادر و دریانوردی استان
 31. مناقصه عملیات کنترل حیوانات موذی در سطح شهر
 32. مناقصه تکمیل خط انتقال فاضلاب در شهرک صنعتی شهید رجایی
 33. مناقصه تهیه طرح جامع و کالبدی منطقه ویژه اقتصادی لرستان (ازنا )
 34. مناقصه عملیات تکمیلی ساختمان اداری شهرک صنعتی ورزقان
 35. مناقصه اجرای بخشی از شبکه توزیع آب در شهرک صنعتی عالی نسب و لوله گذاری در شهرک صنعتی فن آوری خودرو
 36. مناقصه تجدید مناقصه اصلاح لوله کشی مخازن سوخت هوایی ناحیه کیش
 37. مناقصه تهیه و نصب علمک گاز یک چهارم پوندی در کلیه شهرکها و نواحی صنعتی سطح استان
 38. مناقصه اجرای خط کشی سرد راهها درمحورهای حوزه استحفاظی شهربابک- سیرجان- انار-رفسنجان-بردسیر
 39. مناقصه احداث اتاق پمپاژ در شهرک صنعتی شبستر
 40. مناقصه ارائه خدمات نقلیه توسط خودروهای سنگین و نیمه سنگین
 41. مناقصه انجام خدمات اجاره تعداد ۳۵ دستگاه خودرو( انواع سمند یا پژو) و یکدستگاه خودرو وانت دو کابین دودیفرانس
 42. مناقصه نهالکاری و آبیاری و مراقبت منطقه بیابانی بهاران گرمسار
 43. مناقصه تهیه مصالح ٫ ساخت و نصب یک دستگاه جرثقیل سقفی ضد انفجار ۶ کاره
 44. مناقصه تهیه بارگیری حمل و اجرای عملیات نصب ۲۰۰۰ فقره انشعاب فاضلاب شهرقدس
 45. مناقصه اجرای شبکه فاضلاب کلکتور f2 شهرک صادقیه و سطح شهر همدان
 46. مناقصه خرید، اتاقک پیش ساخته موتورخانه به تعداد۱۰۰دستگاه
 47. مناقصه عملیات اجرایی تکمیل شبکه جمع آوری و انتقال فاضلاب شهر بیله سوار
 48. مناقصه لوله آبکش به مقدار ۶۳۰شاخه ۶متری
 49. مناقصه اصلاحیه مناقصات ۴۲/۹۶ - ۴۹/۹۶
 50. مناقصه اجرای سیستم حفاظت الکترونیک مرکز انتقال نفت شهید قلندری (پل بابا حسین) بمدت 210 روز در خرم آباد - کیلومتر 25 جاده کمربندی بمدت 210 روز
 51. مناقصه اجاره ماشین آلات سنگین (بیل مکانیکی، بلدوزر، لودر) - کارگاه احداث فاز اول بندر پارسیان
 52. مناقصه اجرایعملیات انتقال نیرو و برقرسانی شبکه های توزیع نیرو در محدوده عملیاتی منطقه برق فارابی خود : 960810431 : با برآورد 6.214.252.050 ریال و تضمین 407.000.000 ریال --- 960810434 : برآورد 8.501.282.780 ریال و تضمین 476 میلیون ریال
 53. مناقصه خرید مصالح شن و ماسه - کارگاه احداث فاز اول بندر پارسیان
 54. مناقصه خریداجناس و اجرای شبکه داخلی گاز و ایستگاه حفاظت کاتدی و ترمیم نوار حفاری ناحیه صنعتی کاردیکلا - مبلغ برآورد بخش خرید گاز: ۶۸۱.۹۲۰.۰۰۰ ریال (ششصد وهشتاد و یک میلیون و نهصد و بیست هزار ریال)- مبلغ برآورد بخش اجرا گاز: ۱.۰۴۷.۳۴۰.۰۰۰ ریال (یک میلیارد و چهل و هفت میلیون و سیصد و چهل هزار ریال)-مبلغ برآورد بخش ترمیم نوار حفاری: ۵۴۸.۱۷۱.۳۳۶ ریال (پانصد و چهل و هشت میلیون و صد و هفتاد و یک هزار و سیصد و سی و شش ریال) -محل پروژه: بابل-خوشرودپی- روستای کاردیکلا به مدت ۸ ماه
 55. مناقصه خرید 12.5 کیلومتر لوله های 700 طرح خط انتقال آب محور بن - بروجن
 56. مناقصه p/f digital level transmitter series 12300 ""masoneilan""
 57. مناقصه ارزیابی کیفی تامین سه دستگاه دیزل پمپ سیار به مدت 8 ماه
 58. مناقصه اجاره یک فروند شناور حمل سوخت برای جابجایی سوخت موردنیاز دکل های خود
 59. مناقصه شناسایی پیمانکار/ پیمانکاران جهت فرآیند پرکنی بشکه محصولات جانبی خود
 60. مناقصه تهیه، نصب و راه اندازی سیستم مدیریت توان پالایشگاه (PMC)
 61. مناقصه خریداری تجهیزات تصفیه خانه فاضلاب مرکزی شهر صنعتی کاوه روتور شفت 9140 میلی متر با قطر فلنج 410 میلیمتری و سایز سوراخ های روی فلنج با قطر داخلی18/5 میلیمتر، کوپلینگ الاستیک مربوط به واسط فیمابین گیربکس و روتور اصلی، یاتاقان کامل مربوط به بیرینگ مربوط به بخش انتهای ماموت روتور، قطعات یدکی مربوط به بخش انتهایی ماموت روتور، قطعات یدکی مربوط به گیربکس و شفت وپروانه میکسر خنثی ساز
 62. مناقصه ارزیابی کیفی - واگذاری عملیات حفاری مغزه گیری به میزان 6000 متر در پهنه های اکتشافی ایمیدرو واقع در استان های زنجان، اردبیل، آذربایجان شرقی و غربی، سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی، یزد، چهارمحال و بختیاری، اصفهان، کرمان، هرمزگان و فارس
 63. مناقصه ارزیابی کیفی - واگذاری عملیات حفاری مغزه گیری به میزان 6000 متر در پهنه های اکتشافی ایمیدرو واقع در استان های زنجان، اردبیل، آذربایجان شرقی و غربی، سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی، یزد، چهارمحال و بختیاری، اصفهان، کرمان، هرمزگان و فارس
 64. مناقصه ارزیابی کیفی - واگذاری عملیات حفاری مغزه گیری به میزان 6000 متر در پهنه های اکتشافی ایمیدرو واقع در استان های زنجان، اردبیل، آذربایجان شرقی و غربی، سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی، یزد، چهارمحال و بختیاری، اصفهان، کرمان، هرمزگان و فارس
 65. مناقصه ارزیابی کیفی - واگذاری عملیات حفاری مغزه گیری به میزان 6000 متر در پهنه های اکتشافی ایمیدرو واقع در استان های زنجان، اردبیل، آذربایجان شرقی و غربی، سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی، یزد، چهارمحال و بختیاری، اصفهان، کرمان، هرمزگان و فارس
 66. مناقصه ارزیابی کیفی - واگذاری عملیات حفاری مغزه گیری به میزان 6000 متر در پهنه های اکتشافی ایمیدرو واقع در استان های زنجان، اردبیل، آذربایجان شرقی و غربی، سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی، یزد، چهارمحال و بختیاری، اصفهان، کرمان، هرمزگان و فارس
 67. مناقصه ارزیابی کیفی - واگذاری عملیات حفاری مغزه گیری به میزان 6000 متر در پهنه های اکتشافی ایمیدرو واقع در استان های زنجان، اردبیل، آذربایجان شرقی و غربی، سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی، یزد، چهارمحال و بختیاری، اصفهان، کرمان، هرمزگان و فارس
 68. مناقصه ارزیابی کیفی - واگذاری عملیات حفاری مغزه گیری به میزان 6000 متر در پهنه های اکتشافی ایمیدرو واقع در استان های زنجان، اردبیل، آذربایجان شرقی و غربی، سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی، یزد، چهارمحال و بختیاری، اصفهان، کرمان، هرمزگان و فارس
 69. مناقصه خریداری کابینت و کمد دیواری اروپایی موردنیاز یکی از پروژه های خود را واقع در خیابان ولنجک به صورت تهاتر
 70. مناقصه ارزیابی کیفی - واگذاری عملیات حفاری مغزه گیری به میزان 6000 متر در پهنه های اکتشافی ایمیدرو واقع در استان های زنجان، اردبیل، آذربایجان شرقی و غربی، سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی، یزد، چهارمحال و بختیاری، اصفهان، کرمان، هرمزگان و فارس
 71. مناقصه ارزیابی کیفی - واگذاری عملیات حفاری مغزه گیری به میزان 6000 متر در پهنه های اکتشافی ایمیدرو واقع در استان های زنجان، اردبیل، آذربایجان شرقی و غربی، سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی، یزد، چهارمحال و بختیاری، اصفهان، کرمان، هرمزگان و فارس
 72. مناقصه ارزیابی کیفی - واگذاری عملیات حفاری مغزه گیری به میزان 6000 متر در پهنه های اکتشافی ایمیدرو واقع در استان های زنجان، اردبیل، آذربایجان شرقی و غربی، سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی، یزد، چهارمحال و بختیاری، اصفهان، کرمان، هرمزگان و فارس
 73. مناقصه ارزیابی کیفی احداث، توسعه اصلاح و بهینه سازی شبکه و تاسیسات توزیع نیروی برق روستایی به شرح: 96-96 : در مناطق رفسنجان، نوق، کشکوئیه، انار و شهر بابک با تضمین 143.600.000 ریال --- 96-97 : در مناطق امور نواحی کرمان (ماهان، باغین، راین، شهداد و گلباف) با تضمین 116.300.000 ریال --- 96-98 :در مناطق زرند، راور و کوهبنان با تضمین 97.000.000 ریال --- 96-99 : کرمان و چترود با تضمین 89.800.000 ریال
 74. مناقصه ارزیابی کیفی - واگذاری عملیات حفاری مغزه گیری به میزان 6000 متر در پهنه های اکتشافی ایمیدرو واقع در استان های زنجان، اردبیل، آذربایجان شرقی و غربی، سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی، یزد، چهارمحال و بختیاری، اصفهان، کرمان، هرمزگان و فارس
 75. مناقصه ارزیابی کیفی - واگذاری عملیات حفاری مغزه گیری به میزان 6000 متر در پهنه های اکتشافی ایمیدرو واقع در استان های زنجان، اردبیل، آذربایجان شرقی و غربی، سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی، یزد، چهارمحال و بختیاری، اصفهان، کرمان، هرمزگان و فارس
 76. مناقصه ارزیابی کیفی بازسازی و نوسازی ساختمان های ستادی بانک تجارت در سراسر کشور
 77. مناقصه انجام عملیات ساختمانی مربوط به تهیه و اجرای سازه فضاکار برای دوگنبد مجتمع تجاری رستمرود (متعلق به شرکت مخابرات ایران)
 78. مناقصه خرید کنتورهای آب
 79. مناقصه خرید 182.000 عدد دستمال کاغذی تبلیغاتی
 80. مناقصه تامین تجهیزات سیگنال رسانی صدا و دیتا به ایستگاه های فرستنده (مرکز صدا و سیمای تهران)
 81. مناقصه تامین تعداد 15 قلم کالای پوشاک و مواد غذایی و تخصصی مورد نیاز خود شامل :پارچه لباسکار یشمی - جوراب کادر - کفش بی بند - کفش بندی - پارچه استتاریدیجیتالی - پالتو کارمندی - پارچه استتاری کویری - پوتین مشکی پایور - پوتین کویری - چادر مشکی - کفش زنانه -پارچه پیراهنی (سفید -مغز پسته ای) -پالتو زنانه - گوشت قرمز منجمد برزیلی - سوله
 82. مناقصه تهیهو تامین مصالح فلزی موردنیاز و ساخت، حمل و نصب اتصالات اسکلت فلزی پروژه یاس رشت واقع در رشت ـ گلسار ، نبش خیابان 182 دفتر گیلان ، شرکت عمران و مسکن شمال
 83. مناقصه شناسایی مهندسین مشاور - واگذاری مطالعات تاسیسات زیربنایی، تاسیسات آب و فاضلاب و زهکشی فرودگاههای کشور توسط مهندسین مشاور ذیصلاح دارای هر یک از رتبه های ذکر شده در اگهی از سامان برنامه و بودجه کشور
 84. مناقصه راه اندازی سیستم تلویزیون هایبرید مبتنی بر استاندارد HbbTV (مرکز صدا وسیمای تهران)
 85. مناقصه واگذاری تامین نیرو انسانی
 86. مناقصه عملیات تابگیری 8000 تن مقاطع فولادی را با دستگاههای پرس متعلق به کارفرما
 87. مناقصه واگذاری خدمات شهری
 88. مناقصه 054/96 : بازطراحی زیرساخت شبکه به شرح تهیه نقشه های چون ساخت شبکه و مرکزداده، نسبت به طراحی شرایط بهینه با تاکید بر فاکتورهای امنیتی، تدون برنامه مهاجرت و اجرای طرح بهینه شبکه زیرساخت و مرکز داده به همراه آموزش رسمی پرسنل بهره بردار با تضمین 10.710.000 ریال --- 055/96 : امنیت سامانهها و بانک های اطلاعاتی به شرح بررسی سطح امنیت در سیستم ها و بانک های اطلاعاتی مربوطه از طریق اجرای تست های استاندارد، با هدف افزایش ضریب ا منیت نسبت به یکپارچه سازی انباره های داده، سیستم ها، پورتال سازمانی و داشبوردهای تصمیم گیری مدیریتی در فضایی امن با تضمین 9.900.000 ریال
 89. مناقصه عملیات سنگ زنی مقاطع فولادی و پری فورج به مقدار 35000 تن در سال را در داخل مجتمع
 90. مناقصه Purchase of fifteen sets of Baggage X-Ray Inspection System equipped with two generators
 91. مناقصه عملیات جوشکاری عمومی با تجهیزات متعلق به پیمانکار
 92. مناقصه مدیریت، بهره برداری، تعمیر و نگهداری از چاه ها و خط انتقال آب نایگون تا سایت نیروگاه بخار ایرانشهر به مدت یک سال خورشیدی
 93. مناقصه خرید و تحویل مقدار 250.000 کیلوگرم کلرورفریک مایع 2+- 40% و 150.000 کیلوگرم آب ژاول
 94. مناقصه ساخت ونصب 7 عدد دریچه های سازه آبگیر و رسوب گیر تونل گلابدریچه آویو کنترل سطحآب پایین دست --- دریچه نیرپیک 5000CC2 لیتر بر ثانیه --- دریچه نیرپیک 1500CC2 ---- دریچه نیرپیک 1000CC2 لیتر بر ثانیه
 95. مناقصه خرید انواع تیر سیمانی
 96. مناقصه واگذاری انجام عملیات نصب انشعابات فاضلاب واقع در خیابان ابوذر شهر ساوه به شرکت های واجد صلاحیت
 97. مناقصه خرید فیبر نوری و یراق آلات مربوطه خطوط 132 کیلوولت ارس - جلفاءء صوفیان - آذر و شهرک سرمایه گذاری خارجی
 98. مناقصه پروژه گازرسانی به روستاهای دهستان بولی بخش چوار (خط تغذیه و شبکه توزیع) بمدت 350 روزتقویمی
 99. مناقصه خرید خدمات نظافتی و نگهداری فضای سبز
 100. مناقصه ارزیابی کیفی : پروژه گازرسانی به روستاهای شهرستان قاین محور ورزگ به روش PC : تهیه کلیه مصالح و اجرای 6408 متر شبکه تغذیه و 24 متر شبکه توزیع فولادی و 22108 متر شبکه توزیع پلی اتیلن نصب 250 مورد انشعاب پلی اتیلن و اجرای عملیات تهیه و نصب و مکانیکال یک مورد ایستگاه تقلیل فشار گاز T.B.S کابینتی به ظرفیت 2500 متر مکعب بر ساعت در روستاهای شهرستان قاین محور ورزگ به روش PC
 101. مناقصه واگذری اجرای پروژه حفاری روتاری و آزمایش پمپاژ آب چاه شهرک صنعتی توس شامل حفاری یک حلقه چاه عمیق حدود 250 متر با دستگاه روتاری به قطر 24 اینچو خرید و حمل و نصب لوله های جدار 14 اینچ به همراه شستشو و آزمایش پمپاژ
 102. مناقصه خرید سود پرک با درجه خلوص 98% به مقدار 50.000 کیلوگرم
 103. مناقصه واگذاری خدمات اداری، خدمات عمومی، باغبانی و علف چینی و نگهداشت فضای سبز منطقه اهواز و نواحی تابعه و نظافت و نگهداشت نمازخانه های مجاور جایگاه های بین راهی به پیمانکار واجد شرایط
 104. مناقصه واگذاری امور مربوط به سوختگیری هواپیمایی با تضمین 538.320.000 ریال --- واگذاری امور مربوط به خدمات دفتری با تضمین 438.450.000 ریال
 105. مناقصه اجرای عملیات فاز اول پیاده روسازی خیابان ولیعصر عج حدفاصل دادگاه انقلاب تا تابلو
 106. مناقصه 229-3-96 : خرید لوله پلی اتیلن دو جداره فاضلابی کاروگیت کوپلر سر خود در اقطار 200،315 میلیمتر جهت منطقه لنجان با تضمین 546.000.000 ریال ---- 230-3-96 : خرید دریچه منهول فاضلابی چدنی لولادار کلاس 90c250 کیلوئی و کلاس 100d400 کیلوئی جهت منطقه زنجان با تضمین 128.000.000 ریال
 107. مناقصه خریداری اقلام مشروحه به شرح انواع کائوچو 65 تن -- اکسید روی 15 تن -- نیسان 100 دستگاه از تولید کنندگان و تامین کنندگان واجد شرایط
 108. مناقصه PARTS FOR DELTAE MECHANICA GEAR BOX TYPE A4501650
 109. مناقصه ارزیابی کیفی - واگذاری احداث، بهسازی و آسفالت راههای روستایی محور سیج - آل از کیلومتر 470+4 الی 310+8
 110. مناقصه خریداری تعداد 900 دستگاه ویلچر بزرگسال و نوجوان
 111. مناقصه اجرای عملیات مرمت و لکه گیری آسفالت سطح منطقه 9
 112. مناقصه خدماتحمل و نقل بازرسی (درون شهری و برون شهری) مربوط به کلیه ساختمان ها و ستادهای خود را به تعداد 130 دستگاه خودرو (پژو، سمند و پراید)
 113. مناقصه خریدلوله پلی اتیلن pn10, pe80 در اقطار : قطر 90 م م به طول 500 متر ـ قطر 110 م م به طول 3800 متر ـ قطر 160 م م به طول 3100 متر ـ قطر 200 م م به طول 200 متر ـ قطر 250 به طول 900 متر ـ قطر 315 به طول 200 متر
 114. مناقصه واگذاری تهیه - ساخت و نصب اسکلت فلزی پروژه های میرداماد و جماران خود به وزن تقریبی 1900 تن و نیز تهیه و اجرای سقف کامپوزیت 9 طبقه روی زمین به متراژ تقریبی 16000 مترمربع در پروژه نگین میرداماد واقع در تهران - بلوار میرداماد - جنب ضلع شرقی مجتمع پایتخت و اجرای سقف کامپوزیت 8 طبقه به متراژ تقریبی 2650 مترمربع در پروژه نگین جماران واقع در تهران خیابان یاسر- خیابان سوده پلاک 9 به صورت 100% تهاتر از املاک متعلق به کارفرما
 115. مناقصه خرید لوله های فولادی برای طرح آبرسانی شوشتر
 116. مناقصه واگذاری عملیات بهره برداری و راهبری آزمایشگاه تصفیه خانه فاضلاب شهر بجنورد به مدت 36 ماه
 117. مناقصه تهیه تجهیزات، نصب، تست و راه اندازی یک بی خط 63 کیلوولت در پست بروجرد 3 به مدت دوازده ماه شمسی
 118. مناقصه ارزیابی کیفی - تامین مسدود کننده موقت لوله مورد نیاز منطقه عملیاتی نار و کنگان
 119. مناقصه ارزیابی کیفی - واگذاری : شماره 1: اجرای شبکه فرعی جمع آوری فاضلاب شهرک فرهنگیان بجنورد به همراه نصب 2000 فقره انشعاب فاضلاب به مدت 6 ماه، برآورد 15 میلیارد ریال---شماره 2: اجرای شبکه فرعی جمع آوری فاضلاب منطقه غرب شهر بجنورد به همراه نصب 2500 فقره انشعابات فاضلاب به مدت 6 ماه، برآورد 18 میلیارد ریال
 120. مناقصه تامین نصب تست راه اندازی و نگهداری سامانه های پلاک خوان و ثبت تخلفات سرعت در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی
 121. مناقصه ارزیابی کیفی PART FOR CORE BARREL ADJUSTABLE HEAD 4-3/4"X2-5/8", HEAVY DUTY:XO
 122. مناقصه تهیه کسری تجهیزات نصب تست و راه اندازی پست مدولار 63/20 کیلوولت رومشکان
 123. مناقصه خریداری سامانه ارسال و دریافت پیامک (خرید نرم افزار) از شرکتهای نرم افزاری واجد شرایط
 124. مناقصه واگذاری احداث ساختمان پست امداد گاز ناحیه ریز به شرکت واجد شرایط
 125. مناقصه ارزیابی کیفی اجرای شبکه فاضلاب شهرک خاوران تبریز
 126. مناقصه اجرای عملیات شبکه فاضلاب خانگی نقاط پراکنده شرق اهواز
 127. مناقصه واگذاری اجرای عملیات عمرانی (کانال پیاده روسازی جدول کانیو چوبک و زیرسازی آسفالت) واقع در خیابان آهی دشت از بلوار کشاورز
 128. مناقصه بسترسازی شبکه فیبر نوری و سیستم اعلام حریق تاسیسات گاز ری
 129. مناقصه احداث حوضچه های مرکز انتقال نفت پل شهید قلندری ( پل باباحسین)
 130. مناقصه تعمیر و صافکاری تانکهای سیار حمل گاز مایع بشماره داخلی 16
 131. مناقصه احداث مجتمع آموزشی
 132. مناقصه اجرای عملیات شبکه فاضلاب خانگی نقاط پراکنده غرب اهواز
 133. مناقصه بازسازی ونوسازی اوتیس ، شهرک اکباتان بلوک A2
 134. مناقصه فراخوان شناسایی مشاور جهت اجرای پروژه اصلاح ساختار سازمانی - در نظر داردانجام کارهای مربوط به اصلاح ساختار سازمانی خود را در قالب یک پروژه به یک مشاور و اجرا کننده با تجربه و واجد صلاحیت واگذار نماید - خروجی های مورد انتظار این پروژه به طور خلاصه عبارتست از: طراحی نمودار سازمانی شرکتپتروشیمی بندر امام و شرکتهای تابعه شامل کیمیا - بسپاران - فرآورش - خوارزمی و آب نیروی بندر امام در حدود پنج هزار سمت --- تدوین شرح وظایف - صلاحیت شغلی و شرایط احراز هر یک از مشاغل --- گزارش معرفی مدل مرجع معتبر بین المللی مورد استفاده جهت طراحی سازمان و مشاغل --- تعیین مسیر رشد شغلیCAREERPATH و تهیه نظام جامع انتصابات و ترفیعات --- ارائه طرح مدل عملیاتی OPERATING MODEL برای کلیه فعالیتهای شرکت سهامی پتروشیمی بندر امام و شرکتهای تابعه --- انجام مطالقات تطبیقی و ارائه الگوی موفق BEST PRACTICE ساختار سازمانی یکی از شرکتهای بین المللی معتبر
 135. مناقصه واگذاری عملیات احداث دیوار ساحلی بطور 50 متر و عرض متوسط 2/70 و ارتفاع 7متر و کانال هدایت آبهای سطحی شهر سیمینه به طول 50 متر و عرض 2 متر و ارتفاع 1/30 متر به شرکت های واجد شرایط
 136. مناقصه پروژه احداث بلوار و معابر شهرک نایسر سنندج
 137. مناقصه ارزیابی کیفی خرید و پیاده سازی زیرساخت فیزیکی و تجهیزات اکتیو مرکز داده پشتیبانی بندر شهید رجایی
 138. مناقصه عملیات پیگیری و وصول مطالبات آبفا استان البرز در منطقه یک محدوده خدماتی (کرج، رجائی شهر و مهرشهر)
 139. مناقصه ارزیابی کیفی پروژه احداث ایستگاه پمپاژ طرح فاضلاب سورچه سیاه بوم
 140. مناقصه ارزیابی کیفی طراحی، ساخت و نصب متعلقات مکانیکی API مربوط به A/B2604-ME به مدت شش ماه شمسی
 141. مناقصه واگذاری اجرای فرش موزائیک و نصب تیرهای روشنایی به پیمانکاران دارای صلاحیت به مدت 4 ماه
 142. مناقصه گازرسانی به سومین خوشه زیرمجموعه کشاورزی مرکز استان: انجام عملیات لوله گذاری شبکه خط فولادی به قطر 4 و 8 و 12 اینچ با فشار 6psi به طول تقریبی 24300 متر --- انجام عملیات لوله گذاری شبکه توزیع پلی اتیلن با فشار 6psi ونصب کلیه متعلقات مربوطه به طول تقریبی 14150 متر --- تهیه قسمتی از مصالحمصرفی پروژه بعهده پیمانکار است
 143. مناقصه احداث شبکه جمع آوری فاضلاب مشگین شهر تکمیل اولویت سوم - قسمت سوم به مدت 16 ماه شمسی
 144. مناقصه واگذاری مرمت و احیاء نگهداری و حق بهره برداری مجموعه 27 باب خانه واقع دربافت فرهنگی - تاریخی شهر شیراز با کاربری اقامتی (هتل) برآورد 1000000 میلیون ریال، اقامتی (زائرسرا)برآورد 82300 میلیون ریال، بازارچه صنایع دستی برآورد 49300 میلیون ریال، سفره خانه سنتی برآورد 19700 میلیون ریال، مرکز علوم قرآنی برآورد 19700 میلیون ریال، مرکز فرهنگی و هنری برآورد 30000 میلیون ریال، کتابخانه برآورد 11000 میلیون ریال، اداری7500 میلیون ریال، فضای باز (جلوخان) برآورد کل 1400 میلیون ریال
 145. مناقصه ارزیابی کیفی تعمیرات اساسی و تامین قطعات مورد نیاز 140 دستگاه انواع الکتروموتور
 146. مناقصه انجام عملیات ابنیه و آسفالت معابر در تعدادی از روستاهای خراسان رضوی
 147. مناقصه تامینو نصب دستگاه های آبیاری دوار مرکزی (سنترپیوت) و تجهیزات برقی فشار ضعیف 400 ولت نیرورسانی شبکه آبیاری تحت فشار بارانی و موضعی واحد عمرانی اول خداآفرین در استان آذربایجان شرقی باقیمانده تشکل آب بران شماره سه و تشکل آب بران شماره چهار
 148. مناقصه عملیات تست روغن ترانسفورماتورهای قدرت زمین تغذیه داخلی وراکتورهای استان
 149. مناقصه ارزیابی پیمانکار جهت احداث ایستگاه پمپاژ بابا هادی و عملیات مورد نیاز طرح تنگ حمام بمدت 4 ماه
 150. مناقصه عملیات تهیه - حمل - نصب حفاظ بتنی بلوک لولایی در محورهای منتهی به مرز سومار و خسروی بمدت 8 ماه شمسی
 151. مناقصه ارزیابی کیفی تعمیر و مرمت اساسی پل مطهرآباد و پل های محور زرند ـ کوهبنان
 152. مناقصه 19-96/95 : تهیه علائم و تجهیزات ایمنی حوزه استحفاظی استان بوشهر با برآورد 7.618.200.000 ریال و تضمین 381.000.000 ریال --- 20-96/95 : تهیه رنگ سرد و اجرای خط کشی حوزه بوشهر - گناوه - دیلم با برآورد 7.475.892.320ریال و تضمین 374.000.000 ریال --- 21-96/95 : تهیه رنگ سرد و اجرای خط کشی حوزه دشتستان - تنگستان با برآورد 7.736.632.800 ریال و تضمین 387.000.000 ریال
 153. مناقصه واگذاری اجرای عملیات طراحی، احداث، تامین تجهیزات، نصب، پیش راه اندازی و راه اندازی آزمایشی تصفیهخانه فاضلاب شهرک مهرگان مشهد (قرقی) به پیمانکاران واجد شرایط شام طراحی و اجرای ابنیه، تدارک، ساخت، حمل، نصب، راه اندازی تجهیزات مکانیکی، برقی، کنترل و ابزار دقیق، راهبری در دوره تضمین و آموزش کارکنان کارفرما و انجام کلیه تشریفات گمرکی در پروژه به مدت42 ماه
 154. مناقصه خرید معدن و تویدات معادن از قبیل سیلیس ، باریت ، آنتی مانیوم کربنات کلسیم ، بتونیت
 155. مناقصه فراخوان مشاور جهت نظارت بر نصب تجهیزات بهره برداری استان گیلان به روش qcbs
 156. مناقصه 42-96-3/90 : تزریق قطعه صفحه فشار 3 از جنس ABS 15.000 عدد --- 43-96-3/90: جعبه چوبی کد 3 به تعداد 1.250 عدد --- 44-96-3/90 : جعبه چوبی کد 7 به تعداد 8.000 عدد --- 45-96-3/90 : جعبه چوبی کد 9 به تعداد 8.000 عدد --- 46-96-3/90 : جعبه چوبی کد 4 به تعداد 3.000 عدد --- 47-96-3/90 : جعبه چوبی کد 18 به تعداد 1.500 عدد --- 48-96-3/90 : کیسه مشمعی ناپا سبز رنگ کد 7 به تعداد 30.000 عدد --- 49-96-3/90 : کیسه مشمعی ناپا سبز رنگ کد 9 به تعداد 30.000 عدد --- 50-96-3/90 : ساخت آبگرد استیل خنک کننده قالب 1 دستگاه --- 51 -96-3/90: ساچمه 1/4 اینچ 6/3 mm گرد استیل کروی به تعداد 5.000 کیلوگرم
 157. مناقصه خریداری 700 تن پودر گرانوله ریخته گری اسلب جهت فولادهای متوسط کربن مورد نیاز خود
 158. مناقصه ارزیابی کیفی تامین مواد بازدارنده خوردگی تزریق ناپیوسته مورد نیاز مناطق عملیاتی خود از شرکت های تولیدکننده واجد شرایط
 159. مناقصه پشتیبانی دو سالانه (سرویس،تعمیر و نگهداری) و تامین قطعات تعداد 1713 دستگاه خودپرداز دیواری و سالنی مارک banqit و hyosung
 160. مناقصه خرید کنتور g4 معمولی
 161. مناقصه ارزیابی کیفی - خرید مواد بازدارنده خوردگی تزریق پیوسته
 162. مناقصه اجرای یک دستگاه کلایمر نمای ساختمان مرکزی ونک شامل ارائه طرح ، تهیه تجهیزات ، نصب ، آموزش ، بهره برداری و ...
 163. مناقصه تامین کابل 240 و کابل 300 مورد نیاز ساخت پروژه پت اسکن خود
 164. مناقصه ارزیابی کیفی پیمانکاران جهت انجام امور آبگیری قطارهای مسافری در ایستگاه راه آهن تهران به مدت یک سال
 165. مناقصه خرید 15.000 عدد ریبون KO دستگاه کارت پرینتر EVOLIS PEBBLE4
 166. مناقصه ارزیابی کیفی اجرای عملیات آماده سازی، نهالکاری و مراقبت و آبیاری در مناطق بیابانی در 11 ردیف به شرح: نهالکاری و 6 مرحله آبیاری و مراقبت مناطق بیایانی به همراه حفاظت و حمایت در شهرستان بیرجند با برآورد 5.449.244.000 ریال و تضمین 22.847.732 ریال --- نهالکاری و 6 مرحله آبیاریو مراقبت مناطق بیایانی به همراه حفاظت و حمایت شهرستان قاین با برآورد 8.282.850.880 ریال و تضمین 31.348.553 ریال --- نهالکاری و 6 مرحله آبیاریو مراقبت مناطق بیایانی به همراه حفاظت و حمایت شهرستان نهبندان با برآورد3.269.546.400 ریال و تضمین 16.308.639 ریال --- نهالکاری و 6 مرحله آبیاری و مراقبت مناطق بیایانی به همراه حفاظت و حمایت شهرستان درمیان با برآورد 5.994.168.400 ریال و تضمین 24.482.505 ریال --- نهالکاری و 6 مرحلهآبیاری و مراقبت مناطق بیایانی به همراه حفاظت و حمایت شهرستان سربیشه با برآورد 7.084.017.200 ریال و تضمین 27.752.052 ریال --- نهالکاری و 6 مرحلهآبیاری و مراقبت مناطق بیایانی به همراه حفاظت و حمایت شهرستان سرایان با برآورد 5.994.168.400 ریال و تضمین 24.482.505 ریال --- نهالکاری و 6 مرحلهآبیاری و مراقبت مناطق بیایانی به همراه حفاظت و حمایت شهرستان فردوس با برآورد 6.212.138.160 ریال و تضمین 25.136.414 ریال --- نهالکاری و 6 مرحلهآبیاری و مراقبت مناطق بیایانی به همراه حفاظت و حمایت شهرستان بشرویه با برآورد 11.988.336.800 ریال و تضمین 42.465.010 ریال --- نهالکاری و 6 مرحله آبیاری و مراقبت مناطق بیایانی به همراه حفاظت و حمایت شهرستان خوسف با برآورد 7.628.941.600 ریال و تضمین 29.386.825 ریال --- نهالکاری و 6 مرحله آبیاری و مراقبت مناطق بیایانی به همراه حفاظت و حمایت شهرستان زیر کوه با برآورد 4.359.395.200 ریال و تضمین 19.578.186 ریال --- نهالکاری و 6مرحله آبیاری و مراقبت مناطق بیایانی به همراه حفاظت و حمایت شهرستان طبس با برآورد 12.956.728.000 ریال و تضمین 45.370.184 ریال
 167. مناقصه واگذاری امور حمل و نقل درون شهری و برون شهری خود را به شرکتها یا موسسات دارای صلاحیت از مبادی دیربط
 168. مناقصه اجرای عملیات گازرسانی به تاسیسات امور بهره برداری سد لتیان
 169. مناقصه پروژه زیرسازی و آسفالت روستا
 170. مناقصه CAMESA LOGGING CABLE
 171. مناقصه واگذاری خدمات حجمی نگهداری فضای سبز ساختمان های 25-26-27 و 30
 172. مناقصه 17/96 : احداث پارک کودک خیابان 35 متری با برآورد 15.004.786.250 ریال و تضمین 751.000.000 ریال --- 18/96 : پارک ثامن (فاز دوم) کوی سیاحتی با برآورد 6.002.044.103 ریال و تضمین 300.500.000 ریال --- 19/96 : احداث ساختمان فرهنگسرای کوی سیاحی با برآورد 12.890.867.791 ریال و تضمین 645 میلیون ریال --- 20/96 : احداث بازارچه کوی منبع آب با برآورد 11.954.288.889 ریال و تضمین 598 میلیون ریال --- 21/96 : احداث ساختمان فرهنگسرای آوان با برآورد 12.371.625.338 ریال و تضمین 619.000.000 ریال
 173. مناقصه انجام خدمات تامین خودرو به تعداد 4 دستگاه خودرو تاکسی به صورت روزکار - تعداد 7 دستگاه خودرو سواری (پژو 405 یا سمند) به صورت روزکار - تعداد 7 دستگاه خودرو وانت مزدا دوکابین به صورت روزکار - تعداد 4 دستگاه خودرو کاپرا دوکابین همراه با کابین عقب به صورت روزکار و 2 دستگاه خودرو کاپرا دوکابین همراه با کابین عقب به صورت نوبتکار جمعا به تعداد 24 دستگاه خودروتحت پوشش مدیریت بهره برداری منطقه جنوب
 174. مناقصه ارزیابی کیفی - حصارکشی و فنس کشی مخازن و چاههای مساکن مهرشهر جدید سهند به مدت 12 ماه
 175. مناقصه واگذاری بنای تاریخی خانه شترگلو در استان کرمان به صورت قرارداد سرمایه گذاری در مرمت - احیاء - نگهداری و واگذاری حق بهره برداری با برآورد هزینهمرمت 10000 میلیون ریال به مدت 15 ماه به متراژ 2300 مترمربع
 176. مناقصه برون سپاری پروژه های برق و ابزار دقیق پتروشیمی کارون
 177. مناقصه خریداری دو دستگاه برگ شمار دوهد و یک دستگاه شمارشگر جمع کن ماشین
 178. مناقصه ارزیابی کیفی خرید ، بارگیری ، حمل و باراندازی جریان (کنتور حجمی) در محل تحویل آب مزارع در نواحی عمرانی طرح آبیاری دشت سیستان
 179. مناقصه ارزیابی کیفی TRUNNION BALL VALVE 6 # 600
 180. مناقصه ارائه خدمات فرهنگی، سمعی و بصری
 181. مناقصه خرید آسفالت مورد نیاز شهرداری
 182. مناقصه پروژه اجرای لکه گیری، درزگیری، روکش آسفالت گرم با پودر لاستیکی جهت راه های ارتباطی حوزه استحفاظی شهرستان اسلام آباد غرب (محور ثلاث خسرو آباد - کرند و سایر قسمت های حوزه) استان کرمانشاه به مدت 8 ماه شمسی
 183. مناقصه اصلاحیه : واگذاری بهسازی ساختمانها و محوطه انبار نفت شهید تندگویان واقع در زنجان کیلومتر 12 جاده ترانزیت انبار نفت شهید تندگویان زنجان
 184. مناقصه احداث و بازسازی پلها - آب نماها و جاده های دسترسی به چاه های تولیدی در منطقه سروستان و سعادت آباد بمدت 4 ماه
 185. مناقصه اصلاح و بهسازی و ایمن سازی معابر اصلی شهر فردوسیه
 186. مناقصه واگذاری عملیات اجرای ساختمان مدیریت، رختکن و زمین ورزشی واقع در آهی دشت به پیمانکاران و شرکتهای واجد الشرایط
 187. مناقصه تامین تجهیزات سیستم اتوماسیون دیسپاچینگ فوق توزیع
 188. مناقصه واگذاری اجرائیات و سد معبر شهر بندر امام خمینی
 189. مناقصه ارزیابی کیفی - خرید قطعات پمپ کلوز درین
 190. مناقصه واگذاری اجرای عملیات پیاده رو سازی با پازل و تک جدول سنگی و بتنی خیابان انقلاب و کاشانی به شرکت های پیمانکاری واجد شرایط
 191. مناقصه طراحی خرید حمل نصب راه اندازی و بهره برداری یکساله الکتروپمپ های توربینی جریانمختلط ایستگاه پمپاژ اسکله آبگیری رودیک چابهار
 192. مناقصه ارزیابی کیفی تعمیرات اساسی اسکله های شماره 27 تا 34 بندر امام خمینی
 193. مناقصه ارزیابی کیفی - اجرای شبکه جمع آوری فاضلاب سایت های مسکن مهر شهر گلبهار
 194. مناقصه خرید 15 دستگاه ایکس ری چمدانی دو منبع اشعه
 195. مناقصه ارزیابی کیفی نصب و راه اندازی سیستم یکپارچه نمایشگرهای 522 شعبه بانک
 196. مناقصه خرید انواع هادی روکشدار آلیاژی AAAC به شرح (تحویل در انبار خریدار): هادی روکشدار آلیاژی AAAC نمره 70 - مقدار 200.000 متر --- هادی روکشدار آلیاژی AAAC نمره 120 - مقدار 400.000 متر - بمدت 3 ماه
 197. مناقصه امور تهیه و طبخ و توزیع غذای خود را به صورت حجمی به مدت یک سال
 198. مناقصه احداث فضاهای روباز ورزشی در سطح مناطق هشتگانه قم - برآورد 10.427.820.735ریال - مدت 6 ماه - ضمانت 522.000.000 ریال ---- احداث بوستان بلوک 11 شهرک قدس - برآورد 6.530.428.780 ریال - مدت 6 ماه - ضمانت 327.000.000 ریال ---- احداث بوستان 15 خرداد (منطقه یک) - برآورد 3.128.054.624 ریال -بمدت 3 ماه - ضمانت 157.000.000 ریال
 199. مناقصه خرید نازل باکس و دیافراگم های توربین توربوفید پمپ واحدهای 1 تا 4 خود
 200. مناقصه ارزیابی کیفی - خرید خدمات مشاوره نظارت عالیه و کارگاهی پروژه های آبرسانیدر محدوده تحت پوشش شرکت آب و فاضلاب روستایی استان تهران بمدت یکسال شمسیشامل تامین پمپاژ - انتقال - تصفیه - ذخیره و توزیع آب شرب روستایی و انتخاب مشاور دارای صلاحیت از محل اعتبارات عمرانی و اوراق اسناد خزانه اسلامی
 201. مناقصه نگهداری شبکه کابل و هوایی با تامین مصالح مراکز شهری و روستایی سطح استان شهید رحیمی و مراکز روستایی با تضمین 245.000.000 ریال --- قائم عج و امام ره و مراکز روستایی دورود با تضمین 118.000.000 ریال --- امام ره و مراکز روستایی ازنا با تضمین 92.000.000 ریال --- امام ره و مراکز روستایی الشتر با تضمین 90.000.000 ریال --- امام ره و مراکز روستایی نورآباد با تضمین 108.000.000 ریال --- امام ره و مراکز روستایی کوهدشت با تضمین 166.000.000ریال --- امام ره و مراکز روستایی پلدختر با تضمین 89.000.000 ریال
 202. مناقصه ارزیابی کیفی - خرید و اجرای عملیات پوشش عایق سیلیکونی برای تجهیزات بیرونی پست های انتقال و فوق توزیع در محدوده عملیاتی شرکت سهامی برق منطقهای خوزستان - فاز اول
 203. مناقصه اصلاحیه: ارزیابی کیفی اجرای عملیات خدمات شهری شامل نظافت ، رفت و روب و شستشوی معابر، جوی ها، کانال ها و جمع آوری زباله در کل محدوده خدماتی شهر وحمل و نقل زباله اماکن و محل های تعیین شده را به بخش خصوصی واگذار نماید
 204. مناقصه ارزیابی کیفی - گازرسانی به روستاهای کلاته بالی ، رشوانلو، دوآب و کرکانلو از توابع شهرستان شیروان
 205. مناقصه تهیه واجرای روکش حفاظتی میکروسرفیسینگ حوزه 2 با برآورد 26.610.174.530 ریال و تضمین 1.330.508.726 ریال با رتبه 5 راه و ترابری --- تهیه و اجرای روکش حفاظتی میکروسرفیسینگ حوزه 1 با برآورد 13.106.704.346 یال و تضمین 655.337.017 ریال با رتبه 5 راه و ترابری --- خرید علائم ایمنی جهت راههای استان با برآورد 3.489.600.000 ریال و تضمین 174.480.000 ریال با تاییدیه وزارت راه و شهرسازی --- خرید 700 متر تابلو اطلاعاتی جهت راههای استان با برآورد 1.890.000.000 ریال و تضمین 94.500.000 ریال با تایییدیه وزارت راه وشهرسازی --- توسعه و نگهداری و پشتیبانی تردد شمار با برآورد 3.875.800.000 ریال و تضمین 193.790.000 ریال با رتبه 5 ارتباطات با فن آوری اطلاعات
 206. مناقصه ارزیابی کیفی - واگذاری عملیات حفاری مغزه گیری به میزان 6000 متر در پهنه های اکتشافی ایمیدرو واقع در استان های زنجان، اردبیل، آذربایجان شرقی و غربی، سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی، یزد، چهارمحال و بختیاری، اصفهان، کرمان، هرمزگان و فارس
 207. مناقصه ارزیابی کیفی - واگذاری عملیات حفاری مغزه گیری به میزان 6000 متر در پهنه های اکتشافی ایمیدرو واقع در استان های زنجان، اردبیل، آذربایجان شرقی و غربی، سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی، یزد، چهارمحال و بختیاری، اصفهان، کرمان، هرمزگان و فارس
 208. مناقصه ارزیابی کیفی - واگذاری عملیات حفاری مغزه گیری به میزان 6000 متر در پهنه های اکتشافی ایمیدرو واقع در استان های زنجان، اردبیل، آذربایجان شرقی و غربی، سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی، یزد، چهارمحال و بختیاری، اصفهان، کرمان، هرمزگان و فارس
 209. مناقصه ارزیابی کیفی - واگذاری عملیات حفاری مغزه گیری به میزان 6000 متر در پهنه های اکتشافی ایمیدرو واقع در استان های زنجان، اردبیل، آذربایجان شرقی و غربی، سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی، یزد، چهارمحال و بختیاری، اصفهان، کرمان، هرمزگان و فارس
 210. مناقصه ارزیابی کیفی - واگذاری عملیات حفاری مغزه گیری به میزان 6000 متر در پهنه های اکتشافی ایمیدرو واقع در استان های زنجان، اردبیل، آذربایجان شرقی و غربی، سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی، یزد، چهارمحال و بختیاری، اصفهان، کرمان، هرمزگان و فارس
 211. مناقصه ارزیابی کیفی - واگذاری عملیات حفاری مغزه گیری به میزان 6000 متر در پهنه های اکتشافی ایمیدرو واقع در استان های زنجان، اردبیل، آذربایجان شرقی و غربی، سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی، یزد، چهارمحال و بختیاری، اصفهان، کرمان، هرمزگان و فارس
 212. مناقصه ارزیابی کیفی - واگذاری عملیات حفاری مغزه گیری به میزان 6000 متر در پهنه های اکتشافی ایمیدرو واقع در استان های زنجان، اردبیل، آذربایجان شرقی و غربی، سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی، یزد، چهارمحال و بختیاری، اصفهان، کرمان، هرمزگان و فارس
 213. مناقصه ارزیابی کیفی - واگذاری عملیات حفاری مغزه گیری به میزان 6000 متر در پهنه های اکتشافی ایمیدرو واقع در استان های زنجان، اردبیل، آذربایجان شرقی و غربی، سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی، یزد، چهارمحال و بختیاری، اصفهان، کرمان، هرمزگان و فارس
 214. مناقصه واگذاری تهیه و تحویل سه قلم شیر پروانه ای فلنچ دار گیربکسی 8 اینچ و 10 اینچ و 16 اینچ pn16
 215. مناقصه تامین خدمات فنی، تنظیفات و باغبانی تاسیسات قم ، ساوه و سراجه
 216. مناقصه خرید 12.5 کیلومتر لوله های 700 طرح خط انتقال آب محور بن - بروجن به مدت 5 ماه
 217. مناقصه ارزیابی کیفی - واگذاری عملیات حفاری مغزه گیری به میزان 6000 متر در پهنه های اکتشافی ایمیدرو واقع در استان های زنجان، اردبیل، آذربایجان شرقی و غربی، سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی، یزد، چهارمحال و بختیاری، اصفهان، کرمان، هرمزگان و فارس
 218. مناقصه خرید وحمل بارگیری حمل و باراندازی تجهیزات مکانیکال تهیه شاسی کوپله کردن پمپ ها و الکتروموتورها نصب بر روی شاسی و شاسی کشی مربوط به پمپ های ایستگاه پمپاژ موردنیاز شبکه آبیاری تحت فشار اراضی واحد عمرانی اول پایاب سد مهاباد به وسعت 585 هکتار
 219. مناقصه ارزیابی کیفی - واگذاری عملیات حفاری مغزه گیری به میزان 6000 متر در پهنه های اکتشافی ایمیدرو واقع در استان های زنجان، اردبیل، آذربایجان شرقی و غربی، سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی، یزد، چهارمحال و بختیاری، اصفهان، کرمان، هرمزگان و فارس
 220. مناقصه ارزیابی کیفی - واگذاری عملیات حفاری مغزه گیری به میزان 6000 متر در پهنه های اکتشافی ایمیدرو واقع در استان های زنجان، اردبیل، آذربایجان شرقی و غربی، سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی، یزد، چهارمحال و بختیاری، اصفهان، کرمان، هرمزگان و فارس
 221. مناقصه ارزیابی کیفی - واگذاری عملیات حفاری مغزه گیری به میزان 6000 متر در پهنه های اکتشافی ایمیدرو واقع در استان های زنجان، اردبیل، آذربایجان شرقی و غربی، سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی، یزد، چهارمحال و بختیاری، اصفهان، کرمان، هرمزگان و فارس
 222. مناقصه خرید قیر 6070 و MC2
 223. مناقصه purchase the aforementiond counting counting machines
 224. مناقصه لولههای دوجداره کرتیوپ : تهیه ساخت انجام آزمایشهای کارخانه ای بسته بندی مناسب نوع حمل حمل و بارگیری و باراندازی و تحویل لوله و اتصالات دو جداره کر تیوپ با اتصال جوش الکتروفیوژن و با مقاومت حلقوی بلندمدت 31/5 کیلونیوتن بر متر مربع اقطار 800 تا 1200 میلیمتر در محل انبار خریدار تصفیه خاه جنوب فاضلاب تهران
 225. مناقصه واگذاری خدمات سرویس و نگهداری درب های اتوماتیک خود
 226. مناقصه INTEDS TO PURCHASE 20.000 MT CALCINED PETROLEUM COKE
 227. مناقصه apply part of the proceeds toward payments under the EPC contract for Construction of Ttansmission Lines connected to Five High Voltage substations
 228. مناقصه واگذاری اجرای آسفالت گرم راههای روستایی شهرستان بستک (راه خور، جناح و راه لاور شیخ) به شرکتهای واجد شرایط به مدت 12 ماه
 229. مناقصه ارزیابی کیفی تعمیر و مرمت رادیه برید پل های محور کرمان - رفسجان - انار -شهر بابک ( اجرای رادیه و برید پل های محدوده نیستانک)
 230. مناقصه واگذاری استخراج و فروش از معادن و کارگاه های معدنی شامل: کارگاه دولومیت بخش شمال غرب آماده سازی معدن دربژان غربی دورود--- معدن کریستال ویهج 1 قروه--- معدن چینی خداوردی قروه -- معدن پوکه احمد آباد باش 1 قروه --- معدن مرمریت کریستال شانوره یک قروه --- کارگاه غربی 1 معدن مرمریت دربچاه خرم آباد --- کارگاه غربی 2 معدن مرمریت دربچاه خرم آباد --- کارگاه غربی شمالی معدن مرمریت دربچاه خرم آباد --- معدن لاشه مرمر شانق دلیجان
 231. مناقصه واگذاری استخراج و فروش از معادن و کارگاه های معدنی شامل: کارگاه دولومیت بخش شمال غرب آماده سازی معدن دربژان غربی دورود--- معدن کریستال ویهج 1 قروه--- معدن چینی خداوردی قروه -- معدن پوکه احمد آباد باش 1 قروه --- معدن مرمریت کریستال شانوره یک قروه --- کارگاه غربی 1 معدن مرمریت دربچاه خرم آباد --- کارگاه غربی 2 معدن مرمریت دربچاه خرم آباد --- کارگاه غربی شمالی معدن مرمریت دربچاه خرم آباد --- معدن لاشه مرمر شانق دلیجان
 232. مناقصه واگذاری استخراج و فروش از معادن و کارگاه های معدنی شامل: کارگاه دولومیت بخش شمال غرب آماده سازی معدن دربژان غربی دورود--- معدن کریستال ویهج 1 قروه--- معدن چینی خداوردی قروه -- معدن پوکه احمد آباد باش 1 قروه --- معدن مرمریت کریستال شانوره یک قروه --- کارگاه غربی 1 معدن مرمریت دربچاه خرم آباد --- کارگاه غربی 2 معدن مرمریت دربچاه خرم آباد --- کارگاه غربی شمالی معدن مرمریت دربچاه خرم آباد --- معدن لاشه مرمر شانق دلیجان
 233. مناقصه فراخوان جذب مشاور تحقیقات بازاریابی به منظور توسعه خدمات مشارکت زمانی (Timeshare) در هتل های خود
 234. مناقصه ارزیابی کیفی خرید ، نصب و راه اندازی دو دستگاه دیزل انجین ژنراتور 3000KVA به همراه قطعات یدکی
 235. مناقصه احداث 8 دستگاه پست هوایی برق در شهرکهای صنعتی استان البرز
 236. مناقصه انتخاب پیمانکار جهت انجام عملیات استخراج و دپو سنگ آهک خود شامل خدمات حفظ و نگهداری فضای سبز و باغات میوه -- خدمات حفظ ونگهداری درختان غیر مثمر
 237. مناقصه انتخاب شریک جهت احداث بنا در قطعات دارای کاربری تجاری ـ خدماتی به مساحت های 3700 و 5300 متر مربع واقع در میدان صنعت جنب کلانتری 16 ایمانشهر و ابتدای بلوار امام خمینی
 238. مناقصه اجرای پروژه های آسفالت کوچه و معابر و پارک بانوان : واگذاری اجرای پروژه آسفالت کوچه و معابر به پیمانکاران تعیین صلاحیت شده ـ ارک بانوان
 239. مناقصه واگذاری نوسازی و نصب آسانسور 4 نفره مهمانسرای بندرعباس
 240. مناقصه پروژه زیرسازی و جدولگذاری معابر روستا
 241. مناقصه ارزیابی کیفی تامین مواد بازدارنده خوردگی تزریق ناپیوسته مورد نیاز مناطق عملیاتی خود از شرکت های تولیدکننده واجد شرایط
 242. مناقصه داروخانه بستری و سرپایی شبانه روزی بیمارستان فاطمه الزهرا (س) کوار به صورت اجاری
 243. مناقصه به منظور توسعه سامانه های بورس و اوراق بهادار از شرکتهای فعال و توانمند
 244. مناقصه ارزیابی کیفی - حمل و تحویل 8.400.000 لیتر سوخت مصرفی در مخازن سوخت ادارهکل راه آهن فارس از تاریخ انعقاد قرارداد به مدت یکسال شمسی و محل انجام کار انبارهای سوخت اداره کل راه آهن فارس (ایستگاه های شیراز و آباده)
 245. مناقصه ارزیابی کیفی - تامین خدمات کارشناسی از بخش غیردولتی از تاریخ انعقاد قرارداد به مدت یکسال شمسی و در محل ایستگاه شیراز اداره کل راه آهن فارس
 246. مناقصه عملیات اجرایی معدن گلستان واقع در شهر شیراز : تهیه و اجرا کامل عملیات احاث خط انتقال برق معدن گلستان واقع در شهر شیراز
 247. مناقصه 9640: آبرسانی مجتمع مژن آباد فاز 6 در شهرستان خواف با برآورد 8.506 میلیون ریال و تضمین 426 میلیون ریال ---- 9637 : آبرسانی مجتمع بیسجرد فاز 4 در شهرستان جوین با برآورد 10.189 میلیون ریال و تضمین 510 میلیون
 248. مناقصه امور نظافتی و خدمات عمومی مراکز آموزشی درمانی دکتر بهشتی زنجان
 249. مناقصه ارزیابی کیفی- تامین CAMESA"LOGGING CABLE : کابل های نمودارگیری برند کامسا (camesa) مورد نیاز خود با تضمین 7.861 یورویی
 250. مناقصه ارزیابی کیفی پروژه احداث ایستگاه پمپاژ طرح فاضلاب سورچه سیاه بوم
 251. مناقصه تکبرگی نمودن اسناد مالکیت خود را در قالب برون سپاری به شرکت ها و اشخاص واجد شرایط واگذار نماید
 252. مناقصه نگهداری و بهره برداری از تاسیسات و چاه ها و قرائت و توزیع قبوض و اجرائیات آبفا باغملک
 253. مناقصه نقشهبرداری و تطبیق اسناد مالکیت مربوط به املاک بنیاد مستضعفان در سطح استان مازندران را در قالب برون سپاری به شرکتها و اشخاص واحد شرایط
 254. مناقصه ارزیابی کیفی عملیات احداث استخر سرپوشیده قهاوند شامل اجرای فونداسیون سوله و سقف سالن استخر و سازه ساختمان جانبی ، دیوارهای پیرامونی سالن استخر و ساختمان جانبی ، کاسها ستخر و زیرسازی سقف کاذب سالن استخر
 255. مناقصه انتخاب سرمایه گذار خرید ، تجهیز و راه اندازی سه واحد کترینگ سیار و بهره برداری از آن در ازای پرداخت اجاره به روش BOLT در سطح منطقه تاریخی و فرهنگی
 256. مناقصه تهیه ، خرید و نصب پوشش دیوارهای اطراف محوطه آستان مقدس امام زاده ابراهیم (ع) آمل
 257. مناقصه سرمایه گذاری جهت واگذاری مراکز قابل بهره برداری در 6 ردیف به شرح مرکز نیسان با سرمایه گذاری 1.000.000.000 ریال در شهرستان اردستان --- مرکز فرخی با سرمایه گذاری 500.000.000 ریال در شهرستان خوروبیابانک --- مرکز ونک با سرمایه گذاری 800.000.000 ریال در شهرستان سمیرم --- مرکز سمیرم با سرمایه گذاری 900.000.000 ریال در شهرستان سمیرم --- مرکز جوشغان قالی با سرمایه گذاری 700.000.000 ریال در شهرستان کاشان --- مرکز تودشک با سرمایه گذاری 800.000.000 ریال در شهرستان اصفهان
 258. مناقصه 0847-9644 : برقرسانی به روستاهای جدید منطقه بازفت شهرستان کوهرنگ (روستاهای سربیشه، دره هندو، موچان، تپاه سفلی، چشمه نازی، تپاه علیا) با تضمین 718.000.000 ریال --- 9645-0848 : برقرسانی به روستاهای جدید بخش مرکزی شهرستان کوهرنگ (روستاهای گاوه پیسه، توف سفید، آب به کاسه، شهریار گورکانک) با تضمین 400.000.000 ریال
 259. مناقصه اصلاحیه : واگذاری عملیات اجرایی طرح هادی روستاها در 9 ردیف شامل : جدول گذاری معابر قشلاق با برآورد 720.241.956 ریال و تضمین 36.050.000 ریال با رتبه ساختمان و ابنیه ---- جابجایی تاسیسات برقی اورنگ - مقصودلو با برآورد306.571.405 ریال و تضمین 15.350.000 ریال با رتبه تاسیسات ---- دیوار سنگی و پل عنابلو با برآورد 2.595.507.559 ریال و تضمین 130.000.000 ریال با رتبه راه و ترابری ---- عملیات لکه گیری و آسفالت با برآورد 672.778.920ریال و تضمین 33.650.000 ریال با رتبه راه و ترابری ---- دیوار سنگی و پل قلعه جوق نجفقلی خان با برآورد 2.938.609.523 ریال و تضمین 147.000.000 ریال با رتبه راه و ترابری ---- دیوار سنگی و پل زنگ آباد با برآورد 1.841.548.310 ریال و تضمین 92.100.000 ریال رشته راه و ترابری ---- دیوار سنگی سیه کلان با برآورد 1.411.137.418 ریال و تضمین 70.600.000 ریال با رتبه ساختمان و ابنیه ---- آسفالت کیغال و آغبلاغ سفلی با برآورد 1.441.270.363 ریال و تضمین 72.100.000 ریال با رتبه راه و ترابری ---- جدول گذاری و پیاده روسازی گل عنبر با برآورد 955.896.196 ریال و تضمین 47.800.000 ریال با رتبه ساختمان و ابنیه
 260. مناقصه ارزیابی کیفی حمل سوخت ایستگاه انشعاب و مسافری بندرعباس
 261. مناقصه اثاثیه و لوازم اداری، خانگی و انبار
 262. مناقصه ارزیابی کیفی پروژه تامین نفرات کادر نظارت : تامین نفرات پیمان کادر نظارتکارگاهی پروژه های گازرسانی و ساختمانی در سطح استان همدان
 263. مناقصه اقلام عمومی برقی
 264. مناقصه واگذاری اجرای زیرسازی و روکش آسفالت معابر عمومی با متراژ 15000 مترمربع
 265. مناقصه دوربینهای گردان سیستم نظارت تصویری استادیوم
 266. مناقصه ارزیابی کیفی 25/96 : انجام حجم تعمیرات اساسی واحدهای kht , lpg, ccr با تضمین 1.815.000.000 ریال با برآورد 36.300.000.000 ریال --- 26/96 : انجامحجم تعمیرات اساسی واحدهای vdu,cdu,visb با تضمین 2.276.000.000 ریال با برآورد 47.800.000.000 ریال
 267. مناقصه پد - اکولایزر - شافت - بویین
 268. مناقصه راهبری - نگهداری و بهره بردرای از تصفیه خانه فاضلاب شهرک های صنعتی بیدک واسفراین: انجام خدمات فنی و مهندسی راهبری - نگهداری و بهره برداری از تصفیه خانه فاضلاب شهرک های صنعتی بیدک به حجم 500 مترمکعب در روز و اسفراین به حجم 50 مترمکعب در روز
 269. مناقصه مرمت و بازسازی سد سلیمانشاه بمدت 6 ماه شمسی
 270. مناقصه واگذاری تعمیر و نگهداری و راهبری تاسیسات مکانیکی و الکتریکی بیمارستان شهید مصطفی خمینی طبس
 271. مناقصه 11 کیلومتر شبکه توزیع و روستاهای فندی شوش
 272. مناقصه احداث رختکن زمین چمن مصنوعی آرادان
 273. مناقصه ارزیابی کیفی جهت 36 فقره مناقصه عمومی تامین غذا ، خدمات اردوگاهی مورد نیاز دو دستگاه حفاری خشکی در اقصی نقاط کشور شامل 34-06-5076 /96--- 33-06-5077 /96--- 33-06-5100 /96--- 33-06-5078 /96--- 3306-5079 /96 -- 33-06-5080 /96 --- 33-06-5081 /96--- 33-06-5082 /96--- 33-06-5083 /96 --33-06-5084 /96-- 33-06-5085 /96--- 33-06-5086 /96-- 33-06-5087 /96-- 33-06-5088 /96 -- 33-06-5089 /96 -- 33-06-5090 /96-- 33-06-5091 /96 -- 33-06-5092 /96--- 33-06-5093 /96 -- 33-06-5094 /96-- 33-06-5095 /96-- 33-06-5096 /96 -- 33-06-5097 /96 -- 33-06-5098 /96-- 33-06-5099 /96 -- 33-06-5100 /96 --- 33-06-5101 /96--- 33-06-5102 /96 --- 33-06-5103 /96 --- 33-06-5104 /96 --- 33-06-5105 /96 --- 33-06-5106 /96 -- 33-06-5107 /96 --- 33-06-5108 /96 --- 33-06-5109 /96--- 33-06-5110 /96 --- 33-06-5111 /96
 274. مناقصه تجهیز و راه اندازی سالن همایش ساختمان اداری مرکزی مجتمع گاز پارس جنوبی
 275. مناقصه اجرای شبکه جمع آوری و نصب انشعابات فاضلاب شهر سنقر
 276. مناقصه ترمیمپیاده روهای فرسوده در حوزه خدماتی منطقه یک شهرداری با مبلغ اولیه 1.091.185.425 ریال و تضمین 55 میلیون ریال رتبه 5 ابنیه --- بهسازی و تکمیل روشنایی پارک ربیع واقع در حوزه خدماتی منطقه یک با مبلغ اولیه 1.837.000.000 ریال و تضمین 92 میلیون ریال
 277. مناقصه ارزیابی کیفی - تعریض پلهای محور هفت باغ به سمت جوپار
 278. مناقصه اصلاحیه : عملیات حفاری 3 حلقه چاه آب شرب با لوله فولادی تهیه شده توسط کارفرما
 279. مناقصه احداث دیوار حائل معابر سطح
 280. مناقصه آسفالت خیابانها و معابر سطح شهر
 281. مناقصه پوتین ایمنی دیرسوز مارک نگهبان
 282. مناقصه ارزیابی کیفی جهت احداث ایستگاه آتش نشانی و کنترل محیط بی بی حکیمه یک شامل کلیه کارهای برق، سیویل و مکانیک، به منظور احداث ایستگاه آتش نشانی وکنترل محیط در بی بی حکیمه یک واقع در 80 کیلومتری شهرستان گچساران
 283. مناقصه ارزیابی کیفی انجام خدمات پشتیبانی و فنی ، تهیه و تامین وسائط نقلیه جهت اداره خدمات فنی چاههای زاگرس جنوبی
 284. مناقصه واگذاری احداث ساختمان پست امداد گاز ناحیه انارستان
 285. مناقصه ذغال الکتروموتور 6/6 کیلوولت
 286. مناقصه گلوب ولو 4 اینچ به همراه پوزیشتر و اکچویتور
 287. مناقصه اجرای عملیات آسفالت پروژه های طرح هادی روستایی شهرستان کرمانشاه به مدت 90 روز
 288. مناقصه اندازه گیری قرائت انتقال کنترل و ذخیره سازی و ارائه داده های شبکه سنجش کمی و کیفی منابع آب های سطحی و زیرزمینی استان
 289. مناقصه استعلام خرید یک دستگاه یونیت فیلتراسیون روغن هیدرولیک
 290. مناقصه ارزیابی کیفی - احداث شبکه جمع آوری فاضلاب محلات شهر اردبیل (4) --- واگذاری عملیات اجرایی احداث شبکه فاضلاب شهرک استانداری - نیستان - گلستان- نیایش- ملاباشی واقع در محدوده عملیاتی شبکه فاضلاب اردبیل و مناطق موردنظر کارفرما با اولویت خطوط اصلی و شبکه های فرعی
 291. مناقصه لوله گذاری شبکه آب و احداث حوضچه شهر ابرکوه
 292. مناقصه الکتروپمپ گریز از مرکز
 293. مناقصه تست و دمونتاژ بال والوهای سوخت
 294. مناقصه تست پاشش برنرهای سوخت مایع
 295. مناقصه خرید انواع تابلو چند کنتوره خیابانی کامپوزیت با پایه نصب
 296. مناقصه ارزیابی کیفی پیمانکاران جهت بازسازی و نوسازی ساختمانهای ستادی بانک تجارت در سراسر کشور
 297. مناقصه ارزیابی کیفی عملیات تکمیلی احداث سدهای امیر آباد و رمشت و تاسیسات وابستهبه روش نیمه فشرده شامل تکمیل واتمام عملیات خاکبرداری پی سدهای امیر آباد، خاکریزی بدنه سد امیر آباد از تراز 1763/5 تا تراز 1783 ، اجرای پرده آببند از تراز 1770 ، اجرای عملیات تکمیلی تاج سد و غیره
 298. مناقصه واگذاری انجام عایق کاری و اینکلوژر
 299. مناقصه خرید سامانه جامع مدیریت عملیات آتشنشانی
 300. مناقصه خرید یک دستگاه هولوگرام اپلیکیتور
 301. مناقصه خرید کنتورهای آببه
 302. مناقصه اجرای بتن
 303. مناقصه نگهداری شبکه کابل و هوایی توام با نگهداری تلفن همگانی شهرستان کرمان شامل مراکز ولیعصر ، شهید مطهری ، شهید اسدی و توابع
 304. مناقصه واگذاری لوله گذاری فاضلاب منطقه صفائیه
 305. مناقصه انجام سند بلاست
 306. مناقصه خدمات عمومی بیمارستان بی بی حکیمه (س) گچساران در سال 97-1396
 307. مناقصه parts for "expo telektron " mini purge control system
 308. مناقصه مرمت و زیرسازی آسفالت محل های خرابی اتفاقات واقع در سطح شهر یزد حمیدیا و شاهدیه
 309. مناقصه شیر یکطرفه
 310. مناقصه گرماتاب مدل 50UT
 311. مناقصه سه نظام ماشین تراش از نوع تخت همرو قطر 315 میلیمتر با پشت بند چهار پیچی TYPE: TN718 لونت ثابت دستگاه تراشبه همراه کلیه متعلقات
 312. مناقصه ابطال نیرورسانی
 313. مناقصه Taper Grid Coupling
 314. مناقصه انجام عملیات حرارتی
 315. مناقصه پروانه CWP
 316. مناقصه تامین گاردان کشاننده
 317. مناقصه اجرایطرحهای بهینه سازی تابلوهای فشار ضعیف پستهای زمینی درچهار منطقه فردیس ، مهرشهر، غرب و شرق واقع در محدوده شرکت توزیع نیروی برق استان البرز
 318. مناقصه دیافراگم والو
 319. مناقصه تجهیزات خودروهای آتش نشانی ولوو FM9
 320. مناقصه تامین تجهیزات وایرلس و دوربین مداربسته SONY
 321. مناقصه FITTING AND ACCESSORIES
 322. مناقصه کمپرسور باد پیستونی ثابت دیل
 323. مناقصه لوله گذاری شبکه آب و احداث حوضچه شهر بافق
 324. مناقصه ممبرین 8اینچ UF مارک KOCH جهت رنگ ED
 325. مناقصه کولر گازی ایستاده 48000 تکفاز
 326. مناقصه چهار ردیف هیدروموتور
 327. مناقصه رولر تفلونی
 328. مناقصه خرید ساندویچ پنل سقفی
 329. مناقصه خرید ۳ دستگاه دوربین ترموگرافی یکدستگاه دوربین کروناگرافی و..دوربین شکاری
 330. مناقصه گیر موتور 0.18 کیلو وات
 331. مناقصه برد الکترونیکی
 332. مناقصه شناسایی شرکت مهندسین مشاور - در نظر دارد تعدادی از پروژه های مطالعاتی خود در سال 1396 را به شرکت های مهندسین مشاور معتبر در زمینه حمل و نقل و ترافیک دارای رتبه مربوطه از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور واگذار نماید: مطالعات امکان سنجی احداث و بهره برداری سامانه اتوبوس تندرو در مسیر تهران - کرج --- تدوین سیاست ها و ارائه راهکارها برای افزایش سهم حملو نقل عمومی مسافر بین شهری --- تدوین ضوابط رتبه بندی شبکه های سیر و ارزیابی شرکت های مسافربری بین شهری بر اساس شاخص های تعیین شده
 333. مناقصه واگذاری پروژه گازرسانی و انجام توسعه شبکه حفرات خالی و نصب انشعابات پراکنده در سطح شهرستان خدابنده بمدت 365 روز
 334. مناقصه اصلاحیه و تجدید استعلام ضربه گیر
 335. مناقصه مطالعات ژئوتکنیک سد کوثر و اجرای وابسته و مسیر خط انتقال طرح محمد آباد
 336. مناقصه دفن بهداشتی پسماند (تامین ماشین آلات مجتمع دفن پسماند در صغیره اهواز)
 337. مناقصه واگذاری عملیات اجرایی نصب کابل هوایی فیبرنوری خط 230 کیلوولت چشمه سفید اورامانات
 338. مناقصه ارزیابی کیفی - حصارکشی و فنس کشی مخازن و چاههای مساکن مهرشهر جدید سهند به مدت 12 ماه
 339. مناقصه پراب دستگاه حرارتی مدل SR NR1072966 BYK
 340. مناقصه باطری استکر سوسانگ
 341. مناقصه تامین دستگاه تست مقاومت در برابر خوردگی -- دستگاه اسپکترو فوتومتر - کاپ دانسیته متر پیکنومتر رنگ
 342. مناقصه اجرای چاه ارت مراکز بهداشتی و درمانی شوش دانیال
 343. مناقصه انجام تست های غیرمخرب
 344. مناقصه خرید انواع مقره، کات اوت فیوز، کلید جداساز، برقگیر
 345. مناقصه خرید 2000 متر کابل
 346. مناقصه خرید انجام خدمات سرویس مشعل بویلر کمکی s2 و رفع نشتی از 6 عدد فایرتیوب بویلر کمکی کرافت شرکت مدیریت تولید برق یزد
 347. مناقصه برق رسانی به کارخانه آسفالت راسخ - برق شهرستان دالاهو
 348. مناقصه متر لیزری 200 متری
 349. مناقصه گیرموتور دو سرعته 4.6 و 18.5 کیلووات فلکه راست
 350. مناقصه اجرای سقف ساندویچ پنل سالن تولید
 351. مناقصه دوربین ها و متعلقات سیستم نظارت تصویری استادیوم
 352. مناقصه تامین المنت انعطاف پذیر اطوی almex
 353. مناقصه ساخت و نصب هفت عدد دریچه های سازه آبگیر و رسوب گیر تونل گلاب
 354. مناقصه parts for ingersoll - rand air compressor
 355. مناقصه تامین گیرموتور آسانسورهای اسلب و بلوم
 356. مناقصه ارزیابی کیفی اجرای شبکه فاضلاب شهرک خاوران تبریز
 357. مناقصه سیم جوش
 358. مناقصه 3.000 عدد انژیوکت ایمن صورتی پزشکی
 359. مناقصه تامین گیرموتور 0.37 کیلووات جهت حرکت عرضی جرثقیل ها
 360. مناقصه والو دستی دیافراگمی DN=50
 361. مناقصه مایع سفید کننده وایتکس
 362. مناقصه شات اف ولو 12 اینچ
 363. مناقصه تامین گیرموتور کامل همزن شیمیایی
 364. مناقصه خرید و اجرای پارتیشن شیشه ای
 365. مناقصه ارزیابی کیفی مشاوران به منظور تهیه فهرست کوتاه مشاوران خدمات نقشه برداریو مطالعات تعیین حد حریم و بستر کمی و کیفی رودخانه های استان شرکت آب منطقه ای زنجان
 366. مناقصه چرخ دنده مرحله اول و دوم جعبه دنده
 367. مناقصه 100 بسته 5 کیلویی قند شکسته زکریا
 368. مناقصه خرید تعداد 180 عدد خار مانع صعود جهت دکل های برق فشار قوی 180 عدد
 369. مناقصه الکتروموتور سه فاز دو قطب 3.37kw
 370. مناقصه خرید و نصب یکدستگاه راه بند
 371. مناقصه پیستوله شیلنگی IWATA ژاپن W200 122P
 372. مناقصه خرید یراق آلات مربوط به خط 66 کیلوولت صدرا ـ سپیدان به تعداد 1 مجموعه
 373. مناقصه حفر و لوله گذاری و آزمایش پمپاژ یک حلقه چاه آب شرب شهر نیشابور
 374. مناقصه خرید بویین جهت بریکرهای bbc/elf لدکس ledex یک مجموعه
 375. مناقصه حفر و لوله گذاری و آزمایش پمپاژ یک حلقه چاه آب شرب شهر نیشابور به عمق تقریبی 250 متر
 376. مناقصه تجهیزات خنک کننده : پمپ abravan و دینام kaijieli
 377. مناقصه ارزیابی کیفی پیمان احداث سد و آبنما در مسیر خطوط لوله منطقه لرستان شامل :خطوط 10،14،16،20 و 26 اینچ فرآورده خطوط 26 و 30 اینچ نفت خام از پل زال تا پل بابا حسین از کیلومتر 193 تا کیلومتر 352 خط 16 اینچ تنگ فنی /اقرینهبه طول 46 کیلومتر ، خط 10 اینچ تنگ فنی به تاسیسات دره شهر به طول 32 کیلومتر و خط 10 اینچ از پل بابا حسین به تاسیسات خرم آباد به طول 18 کیلومتر
 378. مناقصه آبزی پروری : پروژه بازنگری واصلاح و تکمیل نقشه های پهنه بندی مزارع پرورش ماهی در قفس در خلیج فارس
 379. مناقصه موکت ظریف مصور تافنینگ حصیری به مقدار 200 مترمربع
 380. مناقصه خرید کابل فرمان 15.007 متر
 381. مناقصه لباسورزشی : پیراهن و قلم بند فوتسال 12 دست ـ تی شرت نیم آستین و شلوار داژبال خواهران 6 دست لباس شنای بانوان دو دست تیراندازی دو دست و تیراندازی آقایان دو دست
 382. مناقصه تلویزیون 43 اینج ساخت ایران به مقدار 3 دستگاه
 383. مناقصه پشتیبانی دو دستگاه فایروال مدل fortigate 200 E و یک دستگاه fortiweb 100D به تعداد 3 دستگاه
 384. مناقصه تامین چای خشک ایرانی مرغوب 500 بسته نیم کیلویی - طی نخی 30 و 50 سانتی از هرکدام 50 عدد - 500 عدد
 385. مناقصه تهیه و چاپ کتاب در شمارگان 300 جلد به مقدار 550 عدد
 386. مناقصه پشتیبانی 2 دستگاه فایروال فورتی گیت و یک دستگاه فایروتل فورتی وب به تعداد 3 عدد
 387. مناقصه جارو رشتی با کیفیت مناسب حدود 400 عدد
 388. مناقصه دوربین فیلمبرداری و عکاسی به تعداد یک دستگاه
 389. مناقصه خرید تعداد 180 عدد خار مانع صعود جهت دکل های برق فشار قوی
 390. مناقصه مواد مصرفی پزشکی
 391. مناقصه تامین کامپیوتر نوت بوک ASUS VIVOBOOK MAX X441UV CORE I 7 8GB 1TB 2GB یک دستگاه با گارانتی 2 ساله یکپارچه ایسوس، سازگار، ویستا، آواژنگ
 392. مناقصه خرید لوازم آزمایشگاهی
 393. مناقصه خرید و نصب یکدستگاه راه بند برقی نرده ای 90 درجه مدل 20-30-60 - یک دستگاه
 394. مناقصه چاپ 13 عدد بروشور در کاغذ a4 و رنگی هر کدام 1000 عدد جمعا 13000 برگ
 395. مناقصه FLEXIBLE CORD :خرید 33000 متر کابل
 396. مناقصه کامپیوتر و فناوری اطلاعات طبق لیست پیوست
 397. مناقصه نگهداری امداد و بهره برداری از شبکه و تاسیسات فاضلاب نواحی یک و دو شرکت آب و فاضلاب منطقه دو شهر تهران
 398. مناقصه یک سری اراء خدمات مشاوره به منظوره عملیات ابنیه و تاسیسات مکانیکی و برق جهت موزه هنرهای معاصر تهران
 399. مناقصه مانیتور - 30 دستگاه
 400. مناقصه انجام تست های الکتریک
 401. مناقصه ارزیابی کیفی مشاوران - به منظور تهیه فهرست کوتاه مشاوران (انجام عملیات رفتارنگاری سدهای تهم - گلابر - کینه ورس و تالوار شرکت آب منطقه ای زنجان)
 402. مناقصه مانیتور - 30 دستگاه
 403. مناقصه کمپرسور 2 سیلندر
 404. مناقصه خرید لوازم آزمایشگاهی
 405. مناقصه اجرای عملیات رنگ آمیزی و بهسازی ساختمان اداری مخزن افجه خط انتقال آب شرب لوارک - سوهانک - یک مورد
 406. مناقصه خرید لوازم آزمایشگاهی
 407. مناقصه خرید لوازم آزمایشگاهی
 408. مناقصه ارزیابی کیفی انجام خدمات امداد، گازبانی ، ابزار دقیق ، قرائت و توزیع ، مشترکن و خدمات عمومی شهرستان شیروان و روستاهای تابعه
 409. مناقصه خرید خدمات ثبت و تنظیم نسخ کلینیکی و پاراکلینیکی
 410. مناقصه ارزیابی کیفی قطعات کنترل سیستم دیزل ژنراتور MTU
 411. مناقصه یک عدد مواد غذایی و نوشیدنی
 412. مناقصه ارزیابی کیفی مشاوران - انجام خدمات مهندسی تهیه طرح جامع توسعه شبکه برق محدوده شرکت
 413. مناقصه تامین پهنای باند اینترنت برای مدت یکسال
 414. مناقصه خرید ده دستگاه تابلو 20 کیلوولت
 415. مناقصه خریداری انواع لامپ
 416. مناقصه اجرای عملیات تعمیرات - نگهداری - راهبری - تاسیسات شهری و ماشین آلات شهرکبعثت و شهر چمران بمدت یکسال خورشیدی در استان خوزستان شهرستان بندر ماهشهر - شهرک بعثت
 417. مناقصه ارزیابی کیفی - اجرای عملیات فرآیند یکپارچه تامین منابع مالی و اجرای شبکههای فرعی و اصلی جمع آوری و انتقال فاضلاب (فاینانس ناحیه A)
 418. مناقصه اصلاحیه : 42/96 : ارزیابی کیفی - نیرورسانی، توسعه و بازسازی شبکه های توزیع نیروی برق شامل تهیه مصالح، نصب و برکناری تاسیسات پروژه شهری شش ماهه دوم بوشهر یک --- نیرورسانی، توسعه و بازسازی شبکه های توزیع نیروی برق شامل تهیه مصالح، نصب و برکناری تاسیسات پروژه شهری شش ماهه دوم برق نواحی دشتستان
 419. مناقصه خرید و حمل مصالح مورد نیاز اجرای عملیات عمرانی خدمات سامانه 137 در منطقه 4
 420. مناقصه اجرای پروژه های توسعه و احداث و بهینه سازی شبکه های توزیع به صورت شناور در محدوده منطقه برق ملارد
 421. مناقصه اجرای پروژه های توسعه و احداث و بهینه سازی شبکه های توزیع به صورت شناور در محدوده منطقه برق بوستان
 422. مناقصه اجرای پروژه های توسعه و احداث و بهینه سازی شبکه های توزیع بر اساس طرح در محدوده منطقه برق پاکدشت
 423. مناقصه اجرای پروژه های توسعه و احداث و بهینه سازی شبکه های توزیع بر اساس طرح در محدوده منطقه برق شهرری
 424. مناقصه خرید لوازم و تجهیزات مقابله با HAZMAT تعداد 47 عدد
 425. مناقصه خدمات مربوط به کفن و دفن اموات
 426. مناقصه واگذاری عملیات : 200965078000036 : لوله گذاری شبکه آب و احداث حوضچه سطح شهر ابرکوه با برآورد 1.332.899.276 ریال مدت اجرا 150 روز - تضمین 67 میلیون ریال--- 200965078000037 : لوله گذاری شبکه آب و احداث حوضچه سطح شهر بافق با برآورد 1.458.610.109 ریال به مدت 120 روز ، تضمین 73 میلیون ریال
 427. مناقصه تکمیل و راه اندازی مجموعه گالری هنری 9 دی و بهره برداری از آن در ازای پرداخت اجاره و تحویل انتقال آن به روش BOLT
(0) نظر
برچسب ها :
مزایدات ایران ، تاریخ 1396/08/22

فهرست عناوین مزایده های روزدوشنبه مورخ 1396/08/22


 1. مزایده فروش یک دستگاه خودروی وانت دوکابین نیسان دی ایکس مدل ۱۳۸۳
 2. مزایده فروش حدود ۷۲ تن سیم مسی نو نمره ۱۶
 3. مزایده فروش حدود ۶۰ تن سیم مسی اسقاط
 4. مزایده فروش یک دستگاه خودروی اسقاطی آمبولانس بنز ام بی ۱۴۰ مدل ۱۳۸۱
 5. مزایده فروش یک دستگاه خودروی اسقاطی مینی بوس هیوندای کروز مدل ۱۳۷۹
 6. مزایده فروش یک دستگاه خودروی اسقاطی پراید صبا جی تی ایکس مدل ۱۳۸۱
 7. مزایده فروش یک دستگاه خودروی اسقاطی وانت دوکابین نیسان دی ایکس مدل ۱۳۸۱
 8. مزایده اجاره دو طبقه سالن ورزشی جهان پهلوان تختی و زمین چمن فوتبال ورزشگاه شهر ابریشم
 9. مزایده فروش یک دستگاه خودروی اسقاطی وانت دوکابین نیسان دی ایکس مدل ۱۳۸۱
 10. مزایده مزایده مجموعه بازی پارک شادی شهر مراغه
 11. مزایده فروش یک دستگاه خودروی اسقاطی مینی بوس هیوندای کروز مدل ۱۳۷۹
 12. مزایده فروش یک دستگاه خودروی اسقاطی مینی بوس هیوندای کروز مدل ۱۳۷۹
 13. مزایده اجاره زمین به مساحت ۲۵ مترمربع برای نصب کانکس دفتر حجاری قبور بهشت معصومه(س)برابر آگهی پیوست
 14. مزایده مزایده واحدهای مسکونی وتجاری مجتمع ولایت واقع در بلوار سلیمان نبی شهر سمنان
 15. مزایده فروش یک دستگاه وانت پیکان
 16. مزایده واگذاری ۷ دستگاه خودرو قابل شماره گذاری
 17. مزایده بهره برداری از امتیاز تاکسی بی سیم
 18. مزایده فروش املاک مازاد موسسه اعتباری ثامن
 19. مزایده فروش تعدادی از املاک در 8 ردیف با کاربری مسکونی، تجاری، انبار صنعتی
 20. مزایده فروش 13 تن الکل اتوکسیلیت 7 مول ساخت شرکت BASF در بسته بندی IBC یک تنی

(0) نظر
برچسب ها :
استعلام بهاء ایران ، تاریخ 1396/08/22

فهرست عناوین استعلام قیمت های روز دوشنبه مورخ 1396/08/22


 1. استعلام قیمت اثاثیه و لوازم اداری، خانگی و انبار
 2. استعلام قیمت اقلام عمومی برقی
 3. استعلام قیمت دوربینهای گردان سیستم نظارت تصویری استادیوم
 4. استعلام قیمت پد - اکولایزر - شافت - بویین
 5. استعلام قیمت پوتین ایمنی دیرسوز مارک نگهبان
 6. استعلام قیمت ذغال الکتروموتور 6/6 کیلوولت
 7. استعلام قیمت گلوب ولو 4 اینچ به همراه پوزیشتر و اکچویتور
 8. استعلام قیمت استعلام خرید یک دستگاه یونیت فیلتراسیون روغن هیدرولیک
 9. استعلام قیمت الکتروپمپ گریز از مرکز
 10. استعلام قیمت واگذاری انجام عایق کاری و اینکلوژر
 11. استعلام قیمت اجرای بتن
 12. استعلام قیمت انجام سند بلاست
 13. استعلام قیمت parts for "expo telektron " mini purge control system
 14. استعلام قیمت شیر یکطرفه
 15. استعلام قیمت گرماتاب مدل 50UT
 16. استعلام قیمت سه نظام ماشین تراش از نوع تخت همرو قطر 315 میلیمتر با پشت بند چهار پیچی TYPE: TN718 لونت ثابت دستگاه تراشبه همراه کلیه متعلقات
 17. استعلام قیمت Taper Grid Coupling
 18. استعلام قیمت پروانه CWP
 19. استعلام قیمت تامین گاردان کشاننده
 20. استعلام قیمت دیافراگم والو

(0) نظر
برچسب ها :
مناقصات ایران ، تاریخ 1396/08/21
فهرست عناوین مناقصه های روز یکشنبه مورخ 1396/08/21
 1. مناقصه ۵۰۴۵/۹۶ حوادث و اتفاقات و بهره برداری از فاضلاب آبفا اندیمشک
 2. مناقصه تعمیر و نگهداری تأسیسات برقی ایستگاه های پمپاژ روستا های تحت پوشش شهرستان کنگاور
 3. مناقصه ۵۰۴۶/۹۶ نگهداری از تاسیسات و چاههای اندیمشک و حسینیه آبفا خوزستان
 4. مناقصه احداث وبهسازی کانالهای آبیاری عمومی روستاهای آغاجری٬سرکیز٬مردق٬...شهرستان مراغه
 5. مناقصه ۵۰۴۸/۹۶ واگذاری و نصب انشعابات و قرائت کنتور توزیع قبوض اندیمشک
 6. مناقصه تعمیر و نگهداری تأسیسات برقی ایستگاه های پمپاژ روستا های تحت پوشش شهرستان کرمانشاه
 7. مناقصه اجرای عملیات آسفالت پروژه اجرای طرح هادی روستاهای شهرستان خرم آباد
 8. مناقصه تکمیل مدرسه ۹ کلاسه شهرک فرهنگیان خزل
 9. مناقصه تکمیل مدرسه ۹ کلاسه شهرک فرهنگیان خزل
 10. مناقصه درخواست برای EOI (اظهار تمایل به شرکت در مناقصه) خدمات مشاوره حسابرسی مالی پروژه انتقال برق اصفهان
 11. مناقصه خرید ، ساخت و نصب چهار فروند اسکله فلزی شناور به همراه پل دسترسی مخصوص سوخت گیری بنادر مسافری لنگه و
 12. مناقصه تکمیل مدرسه ۹ کلاسه شهرک فرهنگیان خزل
 13. مناقصه تامین برق ۱۲ حلقه چاه در محدوده شرکت آبفای جنوبغربی استان تهران
 14. مناقصه اجرای کلیه عملیات امداد ، تعمیرات و نگهداری به منظور بهره برداری از تأسیسات شامل لوله اصلی و فرعی ش
 15. مناقصه تعمیر و نگهداری تأسیسات برقی ایستگاه های پمپاژ روستا های تحت پوشش شهرستا ن صحنه
 16. مناقصه تعمیر و نگهداری تأسیسات برقی ایستگاه های پمپاژ روستا های تحت پوشش شهرستان جوانرود وثلاث
 17. مناقصه برقرسانی به روستاهای جدید بخش مرکزی شهرستان کوهرنگ ( روستاهای گاو پیسه-توف سفید-آب به کاسه-شهریار گو
 18. مناقصه انتخاب مشاور hse جهت انجام خدمات خطوط لوله تاسیسات و چاهها
 19. مناقصه مناقصه احداث یکدستگاه بی خط ۶۳ کیلوولت در پست میانه
 20. مناقصه برقرسانی به روستاهای جدید منطقه بازفت شهرستان کوهرنگ ( روستاهای سر بیشه-دره هندو – موچان-تپاه سفلی-
 
(0) نظر
برچسب ها :
مزایدات ایران ، تاریخ 1396/08/21
 1. مزایده فروش تعداد 10 راس از احشام خود
 2. مزایده واگذاری بوفه تاقه دار واقع در کمربندی آبیدر، بوفه بهاران واقع در پارک بهاران، بوفه شماره 6 واقع در پارک امیریه، وسایل بازی پارک بهاران، پارک سوم خرداد، پارک نشاط، پارک حلزونی، پارک شهرک سعدی، پارک 28 دی، پارک لاله
 3. مزایده واگذاری اجاره اخذ عوارض ورودی تفرجگاه تنگه چهل چای به مدت یک سال به شرکتهای واجد شرایط
 4. مزایده اجاره سیستم استحصال گاز co2 نیروگاه بعثت
 5. مزایده واگذاری محل بوفه دانشجویی خود
 6. مزایده فروش املاک مازاد بانک ملی ایران
 7. مزایده فروش اقلام فرسوده و خارج از رده خود شامل : اقلام مهندسی - اقلام رایانه ای - اقلام مخابراتی - اقلام شناوری - اقلام آمادی - اقلام خودرویی و ترابری - اقلام پزشکی - آهن آلات اسقاط و ضایعات - کابل های برق زیرزمینی
 8. مزایده کلاسه 950838 : قطعه زمینی به مساحت تقریبی 3745 متر مربع و ...
 9. مزایده فروش یکدستگاه ساختمان قدیمی واقع در خیابان جمهوری خیابان ابوریحان با 243/5 متر مربع عرصه و 676 متر مربع بنا در سه طبقه روی همکف با پایان کار اداری
 10. مزایده واگذاری واحد سولفوناسیون خود با کلیه امکانات و ماشین آلات و تاسیسات و مخازن و همچنین سالن های تولیدی و انبار خود جهت بهره برداری جزئی و کلی بهصورت استیجاری
 11. مزایده فروش چهار دستگاه خودروی سواری مازاد بر نیاز خود
 12. مزایده کلاسه 960893 : یک قطعه زمین زراعی و...
 13. مزایده فروش میوه نارنج درختان سطح شهر
 14. مزایده کلاسه 9600062 : یک دستگاه آپارتمان به مساحت 58/08 متر مربع و ..
 15. مزایده واگذاری شش دانگ عرصه و اعیان یک باب ساختمان - انبار و دفتر سابق شرکت نانقدس رضوی در رشته کیلومتر 10 جاده رشت به تهران روبروی پرورش ماهی شهید انصاری
 16. مزایده فروش خط تلفن
 17. مزایده کلاسه 9600064 : یک قطعه زمین با مساحت کل عرصه 197 متر مربع و ..
 18. مزایده واگذاری پنج باب جایگاه CNG ملکی شهرداری یاسوج
 19. مزایده واگذاری سایت اینترنت خود را به واجدین شرایط
 20. مزایده شماره کلاسه 940228: فروش سه دانگ از ششدانگ پلاک 74 و...
 21. مزایده اجاره سه عدد بیلبورد تبلیغاتی
 22. مزایده واگذاری منزل مسکونی به مساحت 278/68 متر مربع
 23. مزایده فروش یک دستگاه جرثقیل دروازه ای
 24. مزایده اصلاحیه: فروش تعدادی از واحدهای مسکونی متعلق به خود در شهر سمنان به صورتنقد و اقساط در 16 ردیف با کاربری واحد مسکونی - واحد تجاری
 25. مزایده واگذاری زمین کشاورزی (دیم) به مساحت 30 هکتار به صورت اجاره
 26. مزایده کلاسه 960009/25 - فروش یک دستگاه خودرو پراید 132 سفید رنگ مدل 1389
 27. مزایده شماره کلاسه 950275: فروش ملک یک دستگاه آپارتمان به پلاک ثبتی 1115
 28. مزایده فروش چند قطعه از زمینهای خود واقع در شقز ، شهرک دانشگاه ، جنب تعاونی جهاد استان
 29. مزایده 96-4 : فروش 120 تن ضایعات سرب همراه با مس به صورت قطعات 9 گرمی شامل 6/5 گرم سرب با خلوص 97 درصد 2.5 گرممس از نوع ms90 --- اگهی:5-96: فروش 4.400 تن مواد فلزی مازاد شامل انواع تسمه، فنر، پروفیل، مفتول، شش گوش برنجی، لوله، ورق، تخت، چهارگوش، میلگرد و ...
 30. مزایده شماره کلاسه 960178/11: فروش یک ساختمان مسکونی به مساحت عرصه 658/56 مترمربع
 31. مزایده امتیاز بهره برداری از 125 سازه لمپست سطح شهر
 32. مزایده عملیات جمع آوری و تفکیک ضایعات و پسماندهای خشک سطح شهر به صورت اجاره ماهیانه به مدت یکسال
 33. مزایده کلاسه 920112 - فروش یک قطعه زمین به مساحت 85 مترمربع
 34. مزایده فروش 500 هزار تن سنگ آهن کلوخه مگنتیت معدن شماره 2 گل گهر سیرجان با عیار میانگین 50 % (بصورت خشک)
 35. مزایده فروش حدود 72 تن سیم مسی نو نمره 16
 36. مزایده کلاسه 940129 - فروش ملک با عرصه 170 مترمربع
 37. مزایده اجاره بوفه و سرویس بهداشتی واقع در پارک شهر
 38. مزایده کلاسه 961134 - فروش کمد - تخت - پرده کرکره - کپسول آتش نشانی ...
 39. مزایده کلاسه 960175 - فروش ششدانگ یک قطعه ملک به مساحت 2126/77 مترمربع شامل یک واحد گاوداری شیری
 40. مزایده کلاسه 950157 - فروش یک قطعه زمین مزروعی و دیم به مبلغ 2.501.250.000 ریال
 41. مزایده فروش یک دستگاه اتومبیل کامیونت الوند 6.5 تن مدل 1390
 42. مزایده شماره 960435 - فروش یک دستگاه ترنج wheel Bucket Excavator کانال کن - اتوماتیک با قابلیت حفر کانال های ذوزنقه ای و دارای پمپ اصلی هیدروماتیک ...
 43. مزایده اجاره محل (مکان) دکه های سطح شهر در 5 ردیف
 44. مزایده کلاسه 13/2520/93 - فروش یک خط تلفن همراه به شماره 09125668163
 45. مزایده دفتر املاک برج به مساحت تقریبی 38 مترمربع را جهت اجاره واگذار نماید
 46. مزایده اجاره املاک شهرداری یاسوج در 13 ردیف
 47. مزایده کلاسه 9600114 - فروش یک باب خانه به مبلغ 2.950.000.000 ریال
 48. مزایده مجموعه ورزشی آبی سرپوشیده خود به مساحت 460 متر مربع جهت اجاره
 49. مزایده فروش کارخانه شرکت پویا صنعت گلپایگان به شماره پلاک ثبتی 17 فرعی از 4768 اصلی شامل ششدانگ یک قطعه زمین به متراژ 13938 مترمربع و زیربنای 1400 مترمربع
 50. مزایده فروش لوازم اداری غیر قابل استفاده و اسقاط
 51. مزایده فروش کارخانه شرکت محور کاران کوشا به پلاک ثبتی 7 فرعی از 4768 اصلی شامل ششدانگ یک قطعه زمین به متراژ 11362 مترمربع و کل زیرنا به متراژ 4728 مترمربع
 52. مزایده تبلیغات محیطی جایگاه cng و بلوار شهدای شهر عسلویه در 5 ردیف
 53. مزایده فروش جدود 60 تن سیم مسی اسقاط
 54. مزایده واگذاری امتیاز بهره برداری پرتابل ها و بیلبوردهای تبلیغاتی سطح شهر به صورت اجاره به مدت یکسال
 55. مزایده مزایده عمومی تعدادی از املاک و مستغلات خود با تسهیلات ویژه به صورت فروش نقدی و اقساط به تعداد 53 ردیف در شهرهای رجائی شهر، مهرشهر،، بلوار ارم، کیانمهر، کوی بنفشه، شاهین ویلا، بلوار بلال، بلوار انقلاب، خیابان طالقانی، 45 متری گلشهر، حسن آباد، بلوار موذن تقاطع انقلاب، فاز 4 مهرشهر،خیابان55 متری مطهری، چهارراه دانشکده، میدان شهدا با کاربری مختلط شهری، مسکونی باغ شهری، خدماتی، خدمات ورزشی، خدماتی درون بافت پیشنهادی، مسکونی متداول شهری، درمانی، ورزشی، تجاری، مجهز شهری، محور مجهز شهری فرهنگی، پمپبنزین و ...
 56. مزایده واگذاری مجموعه استخر سرپوشیده و سونا و جکوزی شهرداری واقع در خیابان شهدا
 57. مزایده فروش شش دستگاه خودروی اسقاطی متعلق به سازمان منطقه اقتصادی پرتشویمی بندرامام شامل وانت دو کابین نیسان - مینی بوس هیوندای کروز - آمبولانس بنز امبی - سواری پراید صبا
 58. مزایده اصلاحیه : فروش تعدادی از خودروهای مازاد خود در 3 ردیف شامل وانت مزدا تک کابین و دو کابین به تعداد 11 دستگاه -- نیسانوانت دو کابین (پیکاب) و رونیز به تعداد 9 دستگاه -- سواری سمند به تعداد 1 دستگاه
 59. مزایده اجاره استخر شهید تندگویان واقع در شهرستان ملارد بلوار رسول اکرم سه راه مارلیک مجموعه ورزشی شهید ثمری
 60. مزایده کلاسه 949/95 - فروش اموال منقول
 61. مزایده واگذاری به اجاره جایگاه سی ان جی شماره 2 شهرداری واقع در کمربند ساحلی بهصورت ماهیانه بمدت یکسال به مبلغ ماهیانه 478.000.000 ریال
 62. مزایده فروش تعدادی دوربین آنالوگ سیسکوآک و تجهیزات جانبی دوربین شامل DVR، لنز، پایه و...
 63. مزایده فروش یک دستگاه خودروی وانت - دو کابین نیسان دی ایکس مدل 1383
 64. مزایده فروش یک قطعه زمین به مساحت 16600 مترمربع با کاربری چندمنظوره (تجاری - خدماتی - رفاهی اقامتی ورزشی و...) با ابعاد 170 در 98 مترمربع دارای سند تک برگ و دستور نقشه بدون هیچگونه اصلاحی و برق 3 فاز در بزرگراه فتح بلوارخلیج فارس ابتدای بلوار رهنما
 65. مزایده فروش تعداد 2 دستگاه خودرو سواری پیکان مدل 1383 تصادفی
 66. مزایده بهره برداری از بوفه داخل اداره واقع در محوطه اداره آموزش و پرورش منطقه 4
 67. مزایده کلاسه 954431 - فروش یک قطعه زمین به مساحت 188 مترمربع
 68. مزایده واگذاری محدوده های اکتشافی، گواهینامه های کشف و پروانه های بهره برداری سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان جنوبی
 69. مزایده فروش انواع خودرو اقلام مازاد و ضایعاتی خود
 70. مزایده کلاسه 960707 : یک قطعه زمین خالی و ...
 71. مزایده واگذاری تعدادی از کامیونت های مجهز به یخچال خود بصورت اجاره به شرط تملیک به همراه قرارداد کار 3 ساله در شرکت
 72. مزایده کلاسه 960074 : یک باب منزل مسکونی و ..
 73. مزایده کلاسه 9600594 - فروش ششدانگ عرصه و اعیان ملک با کاربری مسکونی 1.400.000.000 ریال
 74. مزایده فروش تعداد 8 دستگاه اتومبیل های سواری : سمند ـ پراید ـ پیکان ـ نیسان پیکاپ ـ مزدا وانت تک کابین
 75. مزایده کلاسه 960070 : 1 قطعه زمین خانه سرا به مساحت 750 متر مربع و ...
 76. مزایده فروش تعدادی ماشین آلات شامل بیل لاستیکی - بیل بکهو - جرثقیل 20 تن - جرثقیل 6 تن - تراکتور و کامیونت - موتور و شاسی و ...
 77. مزایده فروش تعداد 55 دستگاه خودرو بصورت قابل شماره گذاری و اوراقی و یک دستگاه سواری نیسان ماکسیما مدل 1385 و یک دستگاه کامیون باری باری بنز اوراقی خود
 78. مزایده کلاسه 950745 : یک واحد مرغداری و ...
 79. مزایده فروش تعدادی از ماشین آلات مازاد بر نیاز خود : بلدوزر d155 - لودر کوماتسوw120 - تریلی ولوو n10 و n12 - گریدر fg95 - غلطک ca25 - کمپرسی کاماز - فولکس استیشن
 80. مزایده شماره کلاسه 960441: فروش اتومبیل پژو پارس نقره ای
 81. مزایده فروش اقلام :-روکش آلومینیوم مسلح با نخ شیشه (آلوم گلاس) به وزن نقریبی 16تن--- پارچه طرح گونی بافت خارجی در رنگ های مختلف به تعداد 150 طاقه 75 متری
 82. مزایده شماره کلاسه 960554: فروش یک قطعه زمین به مساحت 161 مترمربع با بنای احداثی یک ساختمان
 83. مزایده کلاسه 961596 : گارد محافظ گوشی تلفن همراه و ...
 84. مزایده کلاسه 960061